11 lutego 2020, 9:46:26

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tychach informuje, iż rozpoczyna realizację programu pod nazwą „ Porozmawiajmy o …nas – przeciwdziałanie zjawisku przemocy w rodzinie”.

Jest to propozycja  skierowana do małżeństw oraz par, które chciałyby poprawić komunikację między sobą a tym samym poprawić relacje rodzinne. Jest to także oferta dla par i małżeństw, gdzie zamknięto procedurę „Niebieskie Karty”.

W ramach programu zostaną przeprowadzone konsultacje, następnie warsztaty dla par i małżeństw – 4 spotkania po 2,5 godziny rozwijające umiejętności komunikowania się, rozwiązywania konfliktów małżeńskich a także problemów rodzicielskich.

Spotkania w formie warsztatowej, w małych bezpiecznych grupach odbywać się będą na terenie OIK. Konsultacje rozpoczną się w październiku, warsztaty odbywać się będą w listopadzie oraz grudniu br., w godzinach ustalonych zgodnie z potrzebami uczestników.

Udział w spotkaniach możliwy jest po uprzedniej konsultacji z osobą prowadzącą. Osoba do kontaktu -  psycholog Magdalena Kołodziej - Kwaśniak,  numer tel. 32 227 05 75.

Nabór chętnych do konsultacji i warsztatów prowadzony jest do dnia 31 marca 2020r.

Powrót na stronę Przeciwdziałanie przemocy. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×