Sport

20 grudnia 2019, 11:49:53

W turnieju rozgrywanym na Hali Sportowej przy ul. Piłsudskiego zagra 16 drużyn - 14 wyłonionych z cyklu eliminacji oraz gospodarz zawodów: GKS Futsal Tychy i obrońca tytułu Rekord Bielsko-Biała SSA. Turniej rozgrywany będzie przez 3 dni.

W piątek i sobotę odbędą się rozgrywki grupowe (4 grupy), a w niedzielę zawodnicy zagrają gramy o medale turnieju.Trenerami tyskiej drużyny są Michał Słonina i Marek Kołodziejczyk.

- Do turnieju przygotowywało się 18 zawodników, ale tylko 14 mogło być zgłoszonych. Zapowiada się rywalizacja na najwyższym poziomie. W składzie mamy 7 zawodników pierwszej drużyny, którzy stale mają kontakt z rozgrywkami ligowymi na poziomie I Ligi. Dla nas to dwunasty start w turnieju finałowym MMP U-20 a najlepszy wynik zanotowaliśmy w poprzednim roku zajmując 4 miejsce – mówi   Grzegorz Morkis – prezes GKS FUtsal Tychy.

W tym sezonie zespół  z Tychów zagra jeszcze w rozgrywkach MMP U-18. U-16 i U-14.

- W kategorii U-14 jesteśmy bardzo blisko awansu do turnieju finałowego, wystarczy zająć jedno z 3 pierwszych miejsc w ostatnim turnieju – dodaje prezes Morkis.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu zostały rozegrane po raz pierwszy w 2000 roku. 

Grupa A
1. GKS Berland Komprachcice
2. BSF Bochnia
3. GKS Futsal Nowiny
4. Futbalo Białystok

Grupa B
1. Dragon Bojano
2. Gwiazda Ruda Śląska
3. TAF Toruń
4. BKS Bochnia

Grupa C
1. LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska
2. GKS Futsal Tychy
3. AZS UEK Kraków
4. Młodość Rudno

Grupa D
1. Zdrowie Garwolin -
2. Rekord Bielsko-Biała -
3. KS Futsal Piła -
4. Okocimski Brzesko

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Miasto Tychy realizuje program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów powyżej 65 roku życia, którzy są przewlekle chorzy i/lub o niskich dochodach.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×