Miasto

19 grudnia 2019, 12:5:42

Niecodzienny widok mogą zastać osoby odwiedzające Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM Tychy przy ul. Budowlanych 67. W Biurze Obsługi Klienta tłoczą się... Mikołaje.

Tyskie przedszkolaki wykonały je z surowców wtórnych w ramach konkursu plastycznego "Eko-Mikołaj". - Dzieci ponownie udowodniły, że wyobraźnia nie zna granic. Broda Mikołaja z pokruszonego styropianu, figurka Mikołaja z foliowych worków przyklejonych do butelki PET - to tylko niektóre przykłady kreatywność małych Tyszan – mówi Antoni Zazakowny – kierownik Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi UM Tychy. 

W zamian za przygotowane prace plastyczne 17 przedszkoli otrzymało bony uprawniające je do otrzymania żywej choinki, którą po świętach będzie można posadzić w przedszkolnych ogródkach.

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Miasto Tychy realizuje program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów powyżej 65 roku życia, którzy są przewlekle chorzy i/lub o niskich dochodach.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×