Miasto

22 listopada 2019, 12:21:48

W dniu 27 listopada Urząd Miasta Tychy wspólnie z Fundacją Biuro Służby Krajowej Anonimowych Alkoholików w Polsce organizuje spotkanie informacyjne nt. działalności Anonimowych Alkoholików dla wszystkich zainteresowanych osób.

szkło na alkohol Autor: Małgorzata Tomaszewska

Na terenie miasta Tychy obecnie funkcjonuje 10 grup AA, które starają się pomagać alkoholikom i rozpowszechniać nadzieję powrotu do zdrowia. Jednak okazuje się, że informacja o Wspólnocie AA w społeczeństwie jest zdecydowanie niewystarczająca. Celem spotkania jest bliższe zaznajomienie z ideą Wspólnoty AA.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2019r. (od godziny 10:00 do 12:00) w sali 102 Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Potwierdzenie udziału prosimy kierować na adres e-mailowy: malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl lub pod numerem telefonu: (32) 776 35 71 .

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Miasto Tychy realizuje program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów powyżej 65 roku życia, którzy są przewlekle chorzy i/lub o niskich dochodach.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×