14 listopada 2019, 12:32:19

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza 20 listopada 2019 r. do Chorzowa wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy UE dla przedsiębiorców.

zeszyt

Konferencja „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm” potrwa od godz. 11.15-15.30 na Stadionie Śląskim, w Centrum Konferencyjno-Biznesowym przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie.

Przygotowano wystąpienia i warsztaty z zakresu wsparcia unijnego dla przedsiębiorców. Wręczone zostaną również umowy na dofinansowanie projektów realizowanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

W ramach „Przestrzeni informacyjnej” będzie można:

  • zapytać o wsparcie unijne
  • skonsultować pomysł na rozwój firmy
  • nawiązać współpracę badawczą
  • poznać możliwość kooperacji z partnerami zagranicznymi.
  • Sprawdzić ofertę terenów inwestycyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i harmonogram konferencji dostępne są na stronie Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje:

Adriana Witkowska-Konieczny, Krzysztof Winter, Jarosław Ziewiec
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów,
tel. 32 743 91 71;  32 743 91 77,
e-mail: adriana.witkowska@scp-slask.pl, krzysztof.winter@scp-slask.pl, jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Druga godzina gratis w Wodnym Parku Tychy

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych w Wodnym Parku Tychy pn. „druga godzina gratis”.

Bezpłatne zajęcia gimnastyczne

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach gimnastycznych:

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Planujesz założyć własną firmę, ale nie za bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Obawiasz się, że przerosną Cię formalności związane z załatwieniem wszystkich spraw? Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, co musisz zrobić, by założyć własną działalność gospodarczą.

3+

Zmiana wysokości rabatu: Availo Sp. z o.o.

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku nastąpiły zmiany w zakresie rabatu oferowanego przez firmę Availo Sp. z o.o.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×