Miasto

16 października 2019, 12:16:35

Do 21 października można składać oferty na stoiska handlowe w drewnianych domkach, które ustawione będą na placu Baczyńskiego podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Sprzedawczyni podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego podająca ze stoiska klientowi świątecznego lizaka.

Tyszanie będą mogli korzystać z atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowego od 20 do 22 grudnia. Jak co roku jego główną atrakcją będzie możliwość zakupu zdrowych, tradycyjnych i oryginalnych produktów, takich jaki miody, wędliny czy pieczywa, delektowanie się smakiem typowych górskich serów i grzanego wina czy zaopatrzenie się przed świętami w bożonarodzeniowe ozdoby i rękodzieła. O tym, jakie dokładnie stoiska pojawią się na jarmarku, dowiemy się 31 października, natomiast do 21 października można składać swoje oferty na ich wynajęcie. W jaki sposób do zrobić? Szczegóły:

http://bip.kultura.tychy.pl/oferty-sprzeday/578-oferta-sprzeday-42019-stoiska-handlowe-w-domkach-drewnianych-podczas-jarmarku-boonarodzeniowego-20-22122019-.html

Remont schodów przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Tychach

Remont schodów przy Urzędzie Stanu Cywilnego w Tychach

Trwa remont schodów prowadzących do Urzędu Stanu Cywilnego w Tychach. Wejście do USC jest możliwe od strony Parku Miejskiego Solidarności.

Nowe zasady w obsłudze wyborców przez obwodowe komisje wyborcze.

Nowe zasady w obsłudze wyborców przez obwodowe komisje wyborcze.

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 6 lipca 2020 r. wprowadziło zmiany w kolejności obsługi wyborców przez obwodowe komisje wyborcze.

Spotkanie na 30-lecie samorządności

Spotkanie na 30-lecie samorządności

W tym roku świętujemy 30-lecie samorządności w Polsce. To szczególny czas w historii naszego kraju – okres przełomowych zmian, których samorządy w znaczącym stopniu były kreatorami. To trzy dekady ogromnej pracy mieszkańców i samorządowców zakończone sukcesem.

Projekty prozdrowotne w Reptach

Projekty prozdrowotne w Reptach

Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka zaprasza mieszkańców województwa śląskiego do udziału w darmowych projektach zdrowotnych. Kierowane są one do osób zmagających się z chorobami układu kostno-stawoweg oraz do osób z chorobą niedokrwienną lub niewydolnością serca.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×