8 października 2019, 13:36:53

Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza na szkolenie „Rekrutacja i selekcja pracowników”, które odbędzie się 16 października 2019 roku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach, w ramach Europejskich Dni Pracodawców.

Szkolenie, prowadzone w formie warsztatów, skierowane jest przede wszystkim do pracodawców, pracowników działów kadr oraz osób odpowiedzialnych za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr w firmie.

Zaprezentowane zostaną sposoby, metody i techniki prowadzenia rekrutacji i naboru pracowników, w tym m.in. źródła pozyskiwania pracowników, zasady tworzenia profilu wymagań dla stanowiska pracy, poszczególne etapy rekrutacji, analiza dokumentów aplikacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna, techniki zadawania pytań, a także usługi sieci EURES dla pracodawców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach przy ul. Kościuszki 30, sala nr 221 (II piętro), od godz. 9 do 14. Zgłoszenia należy kierować mailowo na adres: poradnictwo@wup-katowice.pl do 10 października. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 757 33 36. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program szkolenia i informacje o wydarzeniach towarzyszących Europejskim Dniom Pracodawcy na Śląsku, można znaleźć na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach:

https://wupkatowice.praca.gov.pl/-/10554814-europejskie-dni-pracodawcow-2019

 Zdjęcie: Zaprojektowany przez pressfoto / Freepik

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Druga godzina gratis w Wodnym Parku Tychy

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych w Wodnym Parku Tychy pn. „druga godzina gratis”.

Bezpłatne zajęcia gimnastyczne

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach gimnastycznych:

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Planujesz założyć własną firmę, ale nie za bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Obawiasz się, że przerosną Cię formalności związane z załatwieniem wszystkich spraw? Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, co musisz zrobić, by założyć własną działalność gospodarczą.

3+

Zmiana wysokości rabatu: Availo Sp. z o.o.

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku nastąpiły zmiany w zakresie rabatu oferowanego przez firmę Availo Sp. z o.o.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×