26 września 2019, 15:38:59

Pierwsza Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę, odbędzie się w niedzielę 6 października 2019 r. Zaproszenie do przedsiębiorców wystosował arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, przewodniczący Rady ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski.

Droga krzyżowa

„Wyrażam nadzieję, że spotkanie w duchowej stolicy naszego narodu będzie ważnym etapem integracji środowiska przedsiębiorców i znakiem, że pragniemy budować przyszłość ojczyzny na fundamencie inicjatywy, wolności i solidarności” – napisał w skierowanym do przedsiębiorców zaproszeniu abp Kupny. Pielgrzymka organizowana jest pod hasłem „Wiele zostało wam powierzone”.

Program pielgrzymki i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:

https://pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

Program pielgrzymki:

8:30 -10:00  Rejestracja, poranna kawa

10:00 -10:15  Powitanie pielgrzymów

Ojciec Mariusz Tabulski, II Definitor Generalny na Jasnej Górze 
J.E. Ks. Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski

10:15 – 11:00 Przedsiębiorcy u Matki, wystąpienie gościa specjalnego

Roman Kluska, przedsiębiorca, założyciel i  wieloletni prezes Optimus S.A. człowiek z pasją, twórca marki Prawdziwe jedzenie

11:00  – 11:45 Przedsiębiorcy u Matki, wystąpienie gościa specjalnego

Jolanta Grabowska – Markowska, lekarz medycyny, pediatra, założycielka i prezes Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis w Mysłowicach

12:00 – 12:30 Podsumowanie wystąpień, wspólne rozmowy

12:30 – 13:30 Msza Św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej

Akt zawierzenia się przedsiębiorców Bogu przez Maryję

14:00 – 15:00 Lunch, wspólne rozmowy

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Druga godzina gratis w Wodnym Parku Tychy

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych w Wodnym Parku Tychy pn. „druga godzina gratis”.

Bezpłatne zajęcia gimnastyczne

Wszystkich beneficjentów programu „Aktywni60plus” zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach gimnastycznych:

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Planujesz założyć własną firmę, ale nie za bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Obawiasz się, że przerosną Cię formalności związane z załatwieniem wszystkich spraw? Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, co musisz zrobić, by założyć własną działalność gospodarczą.

3+

Zmiana wysokości rabatu: Availo Sp. z o.o.

Informujemy, że od dnia 1 stycznia 2020 roku nastąpiły zmiany w zakresie rabatu oferowanego przez firmę Availo Sp. z o.o.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×