Miasto

27 października 2009, 13:36:6

Poniżej dla naszych mieszkańców i gości odwiedzających Tychy w okresie Wszystkich Świętych, publikujemy informacje o nabożeństwach i procesjach odbywających się w tym czasie w mieście.

Cmentarz Komunalny w Wartogłowcu: o godzinie 14.00 spod kaplicy cmentarnej rusza procesja, która kończy się o 15.00 mszą św. przed kaplicą.
 

 

Cmentarz przy ul. Barwnej – Świerczyniec: o godzinie 14.00 spod kaplicy rusza procesja. O 15.00 msza św. przed kaplicą.
 

 

Parafia pw. św. Marii Magdaleny: o 13.00 msza św. w kościele. Po mszy procesja po cmentarzu parafialnym.
 

 

Cmentarz Paprocański: nabożeństwo za zmarłych o 15.30.
 

 

Parafia pw. Matki Bożej Pośredniczki Wszelkich Łask przy ul. Kościelnej 30:

nabożeństwo rozpocznie się o godzinie 14.30 i zakończy się procesją po parafialnym cmentarzu.
 

 

Cmentarz w Cielmicach przy ul. Targiela: o 14.30 msza święta, po mszy procesja na cmentarzu.
 

 

Cmentarz przy Parafii pw. Ducha Świętego: nabożeństwo na cmentarzu o 14.00, po nim procesja a następnie msza św. za zmarłych.

Kolejne punkty dźwiękowe dla niewidomych w Tychach

Kolejne punkty dźwiękowe dla niewidomych w Tychach

Pierwsze w Tychach specjalne znaczniki Totupoint ułatwiające poruszanie się po mieście osobom niewidomym pojawiły się w ubiegłym roku. Wkrótce zostanie zamontowanych kolejnych 17 takich punktów. W sumie będzie ich już 52.

Porozumienie dla zielonej energii

Porozumienie dla zielonej energii

W siedzibie RCGW podpisano porozumienie o utworzeniu Tyskiego Klastra Energii. Dzięki inicjatywie powstaną m.in. nowe źródła energii odnawialnej. Do klastra w pierwszej fazie przystąpiło 20 podmiotów.

"Pod biało-czerwoną"

"Pod biało-czerwoną"

Trwa projekt „Pod biało-czerwoną”. Zakłada on sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Od poniedziałku, 19 października, szkoły średnie z miast i powiatów w żółtej strefie ( m.in. Tychy) przeszły na nauczanie hybrydowe: częściowo w budynku, częściowo w domu. W Tychach dotyczy to 9 szkół do których uczęszcza ponad 4400 uczniów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×