Miasto

30 sierpnia 2019, 16:0:0

Powierzenia dwunastu osobom, które wygrały konkurs na stanowiska dyrektorów tyskich placówek wręczył Maciej Gramatyka – z-ca Prezydenta Miasta Tychy.

W spotkaniu w tyskim magistracie wzięła udział dyrektor Przedszkola nr 6 w Tychach – Krystyna Starzec,Przedszkola nr 11 im. Jana Brzechwy w Tychach – Sylwia Sulisz, Przedszkola nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach – Danuta Waszak, Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach – Marek Knapczyk, Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Karola Palicy w Tychach – Jolanta Pająk, Szkoły Podstawowej nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach – Marianna Niesobska, Szkoły Podstawowej nr 17 w Tychach – Joanna Łaska, Szkoły Podstawowej nr 21 w Tychach – Andrzej Rafa, Szkoły Podstawowej nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy w Tychach – Danuta Wójcik, Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 w Tychach – Aleksandra Klimczewska, Zespołu Szkół nr 6 w Tychach – Adam Burczyk oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach – Anita Iskierka. 

Wszystkim ww. osobom zostało powierzone stanowisko dyrektora na okres 5 lat szkolnych tj. od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2024 r.

Wiadukt przy Straży Pożarnej od piątku zamknięty

Wiadukt przy Straży Pożarnej od piątku zamknięty

W piątek, 20 września rusza remont w rejonie węzła drogowego ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości. Góra obiektu (ciąg główny DK1) zostanie zamknięta dla ruchu, a to oznacza, przejazd możliwy będzie wyłącznie dołem - z wykorzystaniem łącznic.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS: szkolenie „Pracuję/zatrudniam legalnie” i debata - 25.09.2019 r.

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS: szkolenie „Pracuję/zatrudniam legalnie” i debata - 25.09.2019 r.

„Pracuję/zatrudniam legalnie – mam z tego tytułu świadczenia”, to seminarium dla przedsiębiorców, które odbędzie się 25 września w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych w Tychach przy ul. gen. de Gaulle’a 16 (sala szkoleniowa).

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny wiatr

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem, który może występować na terenie województwa śląskiego od godziny 19:00 17 września do godzin porannych 18 września.

Oddaj głos na wybrany projekt

Oddaj głos na wybrany projekt

Tylko do 20 września można głosować na projekty złożone w ramach VI edycji tyskiego budżetu obywatelskiego. Tyszanie jak co roku w bezpośrednim głosowaniu zdecydują na co wydać 5 milionów złotych.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×