Miasto

13 października 2009, 11:43:45

Tychy biorą udział w internetowych targach nieruchomości.

Na stronie internetowej http://targinieruchomosci.gazeta.pl/targi/ w zakładce „nieruchomości sprzedawane przez gminy/Urząd Miasta Tychy” można zobaczyć jakie nieruchomości miejskie znajdują się obecnie w ofercie sprzedaży w Tychach.
 
Są to: teren w rejonie węzła ul. Beskidzka – ul. Oświęcimska, nieruchomość położona przy ul. Nad Jeziorem (Huta Paprocka), nieruchomość położona u zbiegu ulic Spacerowej i Małej Alei Róż.
 

Link do oferty:

 

W targach biorą udział deweloperzy, agencje inwestycyjne, właściciele prywatni oraz gminy. Targi te są dobrą okazją do zdobycia wiedzy o deweloperach i ich inwestycjach. Codziennie w serwisie targowym będą się odbywać czaty z deweloperami. Będzie można dowiedzieć się co oferują deweloperzy i zdobyć bliższe informacje na temat inwestycji. A jeżeli czat nie wystarczy - na stoiskach firm można znaleźć pełne dane kontaktowe, sprawdzić ofertę wystawców z największych miast.

Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×