Miasto

9 kwietnia 2019, 8:16:42

W związku ze strajkiem nauczycieli uczniowie tyskich szkół mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy za darmo na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Dzieci bawiące się w wodzie w Parku Wodnym Tychy

W związku ze strajkiem nauczycieli uczniowie tyskich szkół mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy za darmo. Bezpłatne, dwugodzinne wejścia, obowiązują 9 i 10 kwietnia w godzinach od 9:00 do 13:00 (ostatnie wejście). Dzieci poniżej 13. roku życia mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna z wykupionym biletem.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×