Miasto

9 kwietnia 2019, 8:16:42

W związku ze strajkiem nauczycieli uczniowie tyskich szkół mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy za darmo na podstawie ważnej legitymacji szkolnej.

Dzieci bawiące się w wodzie w Parku Wodnym Tychy

W związku ze strajkiem nauczycieli uczniowie tyskich szkół mogą korzystać ze strefy rekreacyjnej Wodnego Parku Tychy za darmo. Bezpłatne, dwugodzinne wejścia, obowiązują 9 i 10 kwietnia w godzinach od 9:00 do 13:00 (ostatnie wejście). Dzieci poniżej 13. roku życia mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna z wykupionym biletem.

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności

Ustawa likwidująca użytkowanie wieczyste była przygotowywana niemal dwa lata, a mimo to powstał dokument, który postawił przed samorządami zadanie niemożliwe do wykonania.

Pierwsze przejście podziemne pod DK44 otwarte

Pierwsze przejście podziemne pod DK44 otwarte

Pierwsze przejście podziemne, jakie powstało w ramach prowadzonej w Tychach modernizacji drogi krajowej nr 44, właśnie zostało oddane do użytku. To dobra wiadomość dla pieszych, rowerzystów oraz kierowców.

Zagłosuj na tyskie iluminacje!

Zagłosuj na tyskie iluminacje!

Nasze miasto bierze udział w plebiscycie Świąteczna Magia Miast. Jeśli podobały się Wam świąteczne iluminacje w Tychach, zagłosujcie! Jak to zrobić?

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Chcesz założyć firmę? Dowiedz się, jak to zrobić!

Planujesz założyć własną firmę, ale nie za bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Obawiasz się, że przerosną Cię formalności związane z załatwieniem wszystkich spraw? Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, co musisz zrobić, by założyć własną działalność gospodarczą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×