Miasto

15 marca 2019, 12:21:34

W poniedziałek 18 marca oraz we wtorek 26 marca zapraszamy mieszkańców os. A na spotkanie kawiarenki obywatelskiej.

Osiedle A Autor: Michał Janusiński

Spotkanie 18 marca odbędzie się w kawiarni Akademia Cafe o godzinie 16. Kluczowym punktem programu spotkania będzie zebranie podpisów pod wnioskiem o zainstalowanie bankomatu na Osiedlu A. Gośćmi  specjalnymi  KAWIARENKI będą przedstawiciele Muzeum  Miejskiego i Miejskiego Centrum Kultury. 

Spotkanie 26 marca poświęcone będzie potrzebom infrastruktualnym osiedla. Start o g. 16 na Placu Świętej Anny 2.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel. 501 696 644. 

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×