Miasto

15 marca 2019, 12:21:34

W poniedziałek 18 marca oraz we wtorek 26 marca zapraszamy mieszkańców os. A na spotkanie kawiarenki obywatelskiej.

Osiedle A Autor: Michał Janusiński

Spotkanie 18 marca odbędzie się w kawiarni Akademia Cafe o godzinie 16. Kluczowym punktem programu spotkania będzie zebranie podpisów pod wnioskiem o zainstalowanie bankomatu na Osiedlu A. Gośćmi  specjalnymi  KAWIARENKI będą przedstawiciele Muzeum  Miejskiego i Miejskiego Centrum Kultury. 

Spotkanie 26 marca poświęcone będzie potrzebom infrastruktualnym osiedla. Start o g. 16 na Placu Świętej Anny 2.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa pod nr tel. 501 696 644. 

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

5 scen, 8 koncertów, kilkunastu wykonawców z kraju i specjalni goście z Francji – Booze Brothers. W piątek (23 sierpnia) rusza jubileuszowa XXXV edycja Portu Pieśni Pracy, który od lat w drugiej połowie sierpnia gromadzi w Tychach miłośników szant, muzyki żeglarskiej i folkowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed możliwym występowaniem burz - miejscami burz z gradem w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje od popołudnia 19 sierpnia do godzin porannych 20 sierpnia br.

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

W szkołach nie ma dzieci, ale ruch i wrzawa jak podczas roku szkolnego, tyle że uczniów zastąpili budowlańcy, malarze i tynkarze. W kilkunastu szkołach na terenie miasta trwają wakacyjne remonty. Miasto w tym roku przeznaczyło na wakacyjne remonty placówek ponad 10,5 miliona złotych.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×