Miasto

4 marca 2019, 8:20:58

Profil E-PUAP, według aktualnych przepisów jest niezbędny do złożenia sprawozdania z elektronicznym podpisem osób reprezentujących daną organizację pozarządową.

Dlatego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Tychach we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia wychodząc naprzeciw potrzebom tyskich organizacji pozarządowych serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie założenia profilu E-PUAP.

 

Doradcy ROWES 2.0 mogą Państwu pomóc w procedurze zakładania profilu E-PUAP w biurze w Tychach przy ul. Barona 30 (pokój 209 B) w następujących terminach:


5-6.03.2019
12-13.03.2019
19-20.03.2019


Aby uniknąć czasu oczekiwania na swoją kolejność  prosimy o wcześniejsze  telefoniczne umawianie daty i godziny spotkań z doradcami pod nr telefonu  501 696 644.

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

5 scen, 8 koncertów, kilkunastu wykonawców z kraju i specjalni goście z Francji – Booze Brothers. W piątek (23 sierpnia) rusza jubileuszowa XXXV edycja Portu Pieśni Pracy, który od lat w drugiej połowie sierpnia gromadzi w Tychach miłośników szant, muzyki żeglarskiej i folkowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed możliwym występowaniem burz - miejscami burz z gradem w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje od popołudnia 19 sierpnia do godzin porannych 20 sierpnia br.

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

W szkołach nie ma dzieci, ale ruch i wrzawa jak podczas roku szkolnego, tyle że uczniów zastąpili budowlańcy, malarze i tynkarze. W kilkunastu szkołach na terenie miasta trwają wakacyjne remonty. Miasto w tym roku przeznaczyło na wakacyjne remonty placówek ponad 10,5 miliona złotych.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×