Miasto

4 marca 2019, 8:20:58

Profil E-PUAP, według aktualnych przepisów jest niezbędny do złożenia sprawozdania z elektronicznym podpisem osób reprezentujących daną organizację pozarządową.

Dlatego Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Tychach we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia wychodząc naprzeciw potrzebom tyskich organizacji pozarządowych serdecznie zaprasza na bezpłatne konsultacje w zakresie założenia profilu E-PUAP.

 

Doradcy ROWES 2.0 mogą Państwu pomóc w procedurze zakładania profilu E-PUAP w biurze w Tychach przy ul. Barona 30 (pokój 209 B) w następujących terminach:


5-6.03.2019
12-13.03.2019
19-20.03.2019


Aby uniknąć czasu oczekiwania na swoją kolejność  prosimy o wcześniejsze  telefoniczne umawianie daty i godziny spotkań z doradcami pod nr telefonu  501 696 644.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×