Miasto

14 lutego 2019, 8:16:36

Znamy ceny biletów na najważniejszą imprezę sportową w historii miasta. W dniach od 23 maja do 15 czerwca w Polsce będą odbywały się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej do lat 20. Mieszkańcy Tychów będą mogli obejrzeć u siebie 8 spotkań, w tym jeden mecz ćwierćfinałowy.

Ceny biletów na Mistrzostwa Świata FIFA U-20

Turniej rozegrany zostanie na sześciu polskich stadionach: w Tychach, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie i Łodzi. Bilety na pierwszy w historii turniej FIFA na polskiej ziemi będą dostępne od 26 lutego (w przedsprzedaży i od 7 marca w regularnej sprzedaży) w dwóch kategoriach. Wstęp na mecze fazy grupowej i 1/8 finału w kategorii I kosztować będzie 20 zł, a w kategorii II - 10 zł. W przypadku wejściówek na spotkania ćwierćfinałowe, półfinał oraz mecz o trzecie miejsce ceny wyniosą odpowiednio 30 i 20 zł. Bilety na mecz finałowy kosztować mają 40 zł w kat I i 30 zł w kat. II. Jedyna oficjalna platforma do zakupu wejściówek będzie dostępna pod tym adresem: FIFA.com/tickets/U20WC .

- Finały Mistrzostwa Świata FIFA U-20 to jedno z największych futbolowych wydarzeń. Poprzednie edycje turnieju wykreowały wielu wybitnych piłkarzy, a świat po raz pierwszy usłyszał o takich nazwiskach jak Messi, Maradona, Iniesta, Griezmann, Salah czy Pique. Do Polski przyjadą najlepsi piłkarze młodego pokolenia ze wszystkich kontynentów. Wśród nich z pewnością znajdą się przyszłe gwiazdy światowego formatu. To dla kibiców wspaniała okazja, by zobaczyć tych zawodników na własne oczy, oczarować się ich talentem i już bardzo wysokimi umiejętnościami. Chcemy, by trybuny naszych stadionów wypełniły się kibicami. Do wysokiej frekwencji z pewnością przyczynią się atrakcyjne ceny biletów-  mówi Zbigniew Boniek, prezes PZPN.

24 lutego, w Gdyni odbędzie się losowanie grup finałowych. Oficjalnym partnerem turnieju jest VISA, stąd już 26 lutego, od godziny 12:00 do 5 marca, do godziny 12:00 będzie prowadzona przedsprzedaż biletów ale tylko dla posiadaczy kart Visa. Począwszy od 7 marca, od 12:00, aż do meczu finałowego, 15 czerwca prowadzona będzie regularna sprzedaż, a fani będą mogli aplikować po bilety na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Kibice będą mogli “wydrukować w domu” wejściówki, co oznacza, że każdy kto nabędzie bilety na platformie FIFA.com/tickets/U20WC dostanie je w formie elektronicznej, co umożliwi ich wydrukowanie w formacie A4. Każdy bilet będzie zawierał unikalny kod, który będzie sprawdzany przy wejściu na stadion. Na stadionach nie będzie prowadzona sprzedaż wejściówek!

Na czterech obiektach: w Bielsku-Białej, Łodzi, Lublinie i Tychach będą również dostępne pakiety biznesowe. Więcej informacji dotyczących wykupu miejsc w lożach na tyskim stadionie można znaleźć na stornie PZPN.

(https://www.pzpn.pl/federacja/aktualnosci/2018-12-18/oferta-pakietow-biznes-na-zblizajace-sie-mecze-reprezentacji-polski)

Poza Polską, która jest gospodarzem imprezy, do turnieju zakwalifikowały się: Arabia Saudyjska, Argentyna,  Ekwador, Francja, Honduras,  Japonia, Katar, Kolumbia, Korea Południowa, Mali, Meksyk, Nigeria, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama Portugalia, RPA, Senegal, Tahiti, Ukraina, Urugwaj, USA i Włochy.

Zakwit sinic w Jeziorze Paprocańskim

Zakwit sinic w Jeziorze Paprocańskim

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach wydał dziś komunikat o zamknięciu kąpieliska. Po raz kolejny dały o sobie znać sinice. Ochłodzie mieszkańców będą jednak nadal służyć wodny plac zabaw dla dzieci oraz kurtyny wodne.

Zmiana w pracy Punktu Obsługi Klienta PONE

Zmiana w pracy Punktu Obsługi Klienta PONE

Informujemy, że Punkt Obsługi Klienta Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla miasta Tychy, ul. Barona 30 (pokój 216), w dniu 26.06.2019 r. (środa) będzie czynny do godziny 15.

Festiwal Auksodrone 2019

Festiwal Auksodrone 2019

Wartki nurt muzyki współczesnej, meandry jazzu, głębiny elektronicznych poszukiwań, bezpieczne zatoki tradycji – tym wszystkim rozbrzmiewać będzie druga edycja festiwalu AUKSODRONE, która odbędzie się w tyskiej Mediatece w pierwszy weekend października.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć informacje min. o Święcie Miasta, które odbędzie się w najbliższy weekend (29-30 czerwca) pod Żyrafą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×