Miasto

22 stycznia 2019, 11:17:42

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta trwają warsztaty, podczas których przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tychach prezentują korzyści płynące z funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnych.

Igor Śmietański podczas warsztatów tyskiej Wojskowej Komendy Uzupełnień Autor: Piotr Podsiadły

Możliwości, jakie posiada 13. Śląska Brygada Obrony Terytorialnej, sposoby korzystania z pomocy Wojsk Obrony Terytorialnej, ich znaczenie i zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnych oraz możliwości w zakresie wsparcia podczas sytuacji kryzysowej – to główne tematy trwających warsztatów. Udział w nich biorą przedstawiciele komórek zarządzania kryzysowego oraz wydziałów bezpieczeństwa jednostek terytorialnych, a także m.in. Wojskowy Komendant Uzupełnień w Tychach – Wojciech Zdrada i Zastępca Prezydenta Tychów ds. Gospodarki Przestrzennej – Igor Śmietański.

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×