Miasto

3 grudnia 2018, 15:6:29

W poniedziałek 10 grudnia w godzinach od 10 do 15 w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się VII Miejski Zjazd Profilaktyczny pt. "Dylematy współczesnej profilaktyki uzależnień". Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są do 6 grudnia.

Urząd Miasta Tychy

Podczas konferencji organizowanej przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy prezentowane będą m.in. strategie skutecznej profilaktyki, prowadzonej w oparciu o politykę młodzieżową a także temat wsparcia społecznego i jego roli w działaniach profilaktycznych. 

Plan konferencji

9.30 - 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 - 10.10 Otwarcie konferenecji (Maciej Gramatyka, Z-ca Prezydenta Miasta Tychy ds. Społecznych)

10.10 - 10.20 Lokalne działania z zakresu profilaktyki (Krystyna Rumieniuch)

10.20 - 11.45 Wsparcie społeczne jako ważny filar profilaktyki uzależnień młodzieży i dzieci (Katarzyna Bosowska)

11.45 - 12.00 Przerwa kawowa

12.00 - 13.30 Siedem dźwigni skutecznej profilaktyki problemów młodzieży (Dorota Żyro, Albin Wróblewski)

13.30 - 14.00 Omówienie wyników badania socjologicznego: "Zachowania i postawy społeczne dorosłych mieszkańców Miasta Tychy wobec środków psychoaktywnych i przemocy" (Grzegorz Gawron).

Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tychy w sali nr 102. Zapisy pod adresem mailowym: malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl .

Obudź czujność

Obudź czujność

Sezon grzewczy to czas zwiększonego ryzyka pożarów i zaczadzeń. Krajowa Izba Kominiarzy przypomina, jak istotne jest bezpieczne użytkowanie przewodów kominowych oraz zachęca do ich częstszego kontrolowania.

Logo turnieju i terminy spotkań – coraz bliżej do Mistrzostw Świata FIFA U-20

Logo turnieju i terminy spotkań – coraz bliżej do Mistrzostw Świata FIFA U-20

Od 23 maja do 15 czerwca 2019 r., przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Turniej zostanie rozegrany na 6 polskich stadionach: w Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gdyni, Lublinie, Łodzi i Tychach.

Uwaga - oblodzenie!

Uwaga - oblodzenie!

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu w nocy z czwartku (13 grudnia) na piątek.

Weekend z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym

Weekend z Jarmarkiem Bożonarodzeniowym

Po sobotnich Mikołajkach, w najbliższy weekend ponownie będziemy mogli poczuć w Tychach magię świąt. Od piątku do niedzieli na placu Baczyńskiego odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, któremu towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×