Miasto

3 grudnia 2018, 15:6:29

W poniedziałek 10 grudnia w godzinach od 10 do 15 w Urzędzie Miasta Tychy odbędzie się VII Miejski Zjazd Profilaktyczny pt. "Dylematy współczesnej profilaktyki uzależnień". Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są do 6 grudnia.

Urząd Miasta Tychy

Podczas konferencji organizowanej przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy prezentowane będą m.in. strategie skutecznej profilaktyki, prowadzonej w oparciu o politykę młodzieżową a także temat wsparcia społecznego i jego roli w działaniach profilaktycznych. 

Plan konferencji

9.30 - 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 - 10.10 Otwarcie konferenecji (Maciej Gramatyka, Z-ca Prezydenta Miasta Tychy ds. Społecznych)

10.10 - 10.20 Lokalne działania z zakresu profilaktyki (Krystyna Rumieniuch)

10.20 - 11.45 Wsparcie społeczne jako ważny filar profilaktyki uzależnień młodzieży i dzieci (Katarzyna Bosowska)

11.45 - 12.00 Przerwa kawowa

12.00 - 13.30 Siedem dźwigni skutecznej profilaktyki problemów młodzieży (Dorota Żyro, Albin Wróblewski)

13.30 - 14.00 Omówienie wyników badania socjologicznego: "Zachowania i postawy społeczne dorosłych mieszkańców Miasta Tychy wobec środków psychoaktywnych i przemocy" (Grzegorz Gawron).

Konferencja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tychy w sali nr 102. Zapisy pod adresem mailowym: malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl .

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×