4 października 2018, 9:46:22

Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków w Tychach oraz Urząd Miasta Tychy zapraszają do udziału w konkursie plastycznym mającym na celu utrwalanie i przechowywanie w pamięci chlubnych dziejów historii i kultury Polski.

Teamtyka konkursu koncentruje się wokół zagadnień takich jak:

1. 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.

2. Prace inspirowane patriotyczną twórczością artystów rodu Kossaków: Juliusza, Wojciecha, Jerzego i Karola, Zofii, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Magdaleny Samozwaniec.

3. Osiągnięcia wielkich Polaków i Polek, ważne wydarzenia i miejsca historyczne. 4. Bohaterowie i klimat baśni polskich (dla dzieci w wieku 4-9 lat).

5. Patriotyzm polskich rodzin na przestrzeni dziejów, obchody świąt państwowych

Konkurs skierowany jest do uczestników zajęć placówek wychowania pozaszkolnego, placówek kulturalnych, uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół średnich.

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu znajdują się w załączonym regulaminie. 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×