Miasto

2 października 2018, 12:25:19

Urząd Miasta Tychy oraz Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 informują, że od września 2016 roku przy szkole sportowej w Tychach funkcjonuje Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykarski.

SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 19

W tym roku szklonym, od września, w zajęciach bierze udział prawie 60 chłopców z klas 4-6.

Zajęcia odbywają się w następujące dni:

Zajęcia dla klasy 4:
PONIEDZIAŁEK 15.15 – 16.45 sala ZS nr 4, Al. Bielska 100
CZWARTEK 15.30 - 17.00 sala ZS nr 4, Al. Bielska 100

Zajęcia dla klasy 5:
PONIEDZIAŁEK 16.30 - 18.00 sala SP 19, Al. Niepodległości 190
PIĄTEK 17.20 - 18.50 sala SP 19, Al. Niepodległości 190

Zajęcia dla klasy 6:
PONIEDZIAŁEK 19.00 - 20.30, ŚRODA 15.50 - 17.20 sala SP 19

Program jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, pozyskanych przez PZKosz. Zajęcia w ramach programu są bezpłatne.

Więcej informacji na stronie www.mlodeasyparkietow.pl

Karolina Naja w Tyskiej Galerii Sportu

Karolina Naja w Tyskiej Galerii Sportu

Tyską Galerię Sportu odwiedziła znana i utytułowana tyszanka, kajakarka - Karolina Naja. Dwukrotnej brązowej medalistce Igrzysk Olimpijskich towarzyszyli trenerzy: Sylwia i Marek Stanny – współtwórcy Jej największych sportowych sukcesów.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania dla mieszkańców JUW-e

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania dla mieszkańców JUW-e

Zachęcamy do udziału w konsultacjach projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Kościelną, Turyńską, Mysłowicką i Jaroszowicką, które rozpoczną się 7 marca 2019 r.

Związek Miast Polskich popiera oczekiwania płacowe nauczycieli

Zgodnie ze stanowiskiem przyjętym przez ZMP potrzebne jest odpowiednie finansowe wsparcie rządu dla jednostek samorządu terytorialnego, które od lat inwestują w edukację dzieci i młodzieży, otrzymując przy tym środki nieadekwatne do zadań oświatowych.

Tychy na podium w rankingu Polskich Miast Przyszłości

Tychy na podium w rankingu Polskich Miast Przyszłości

Tychy zajęły drugie miejsce w prestiżowym rankingu przygotowanym przez analityków z portalu fDi, będącego sekcją grupy The Financial Times. Miasto zostało wyróżnione w kategorii „potencjału gospodarczego" wśród średnich miast (liczących od 100 do 250 tyś. mieszkańców).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×