Miasto

1 sierpnia 2018, 13:30:12

W związku z poniedziałkowym pożarem budynku przy ul. Cienistej w Tychach informujemy, że w sytuacji, w której poszkodowane osoby nie są w stanie zabezpieczyć sobie we własnym zakresie tymczasowego miejsca pobytu, mogą zgłaszać się do Wydziału Gospodarki Lokalowej w Urzędzie Miasta Tychy.

Urząd Miasta Autor: Andrzej Gontarz

Wydział Gospodarki Lokalowej udzieli pomocy w uzyskaniu lokalu zamiennego na czas remontu dotychczasowego lokalu. 

Po pomoc finansową można zgłaszać się do punktu informacji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Budowlanych 59. 

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o rekrutacji na wolontariat MŚ U-20 w Polsce.

DK-44: Duże zmiany w organizacji ruchu

DK-44: Duże zmiany w organizacji ruchu

W najbliższy piątek – 28 września na modernizowanym w Tychach odcinku drogi krajowej nr 44 zostanie wprowadzona kolejna zmiana organizacji ruchu. Szykują się duże zmiany.

Studenci architektury zaprojektowali teren przy Mediatece

Studenci architektury zaprojektowali teren przy Mediatece

Urząd Miasta Tychy w kwietniu tego roku rozpoczął współpracę z Wydziałem Architektury Politechniki Śląskiej dotyczącą przygotowania koncepcji urbanistyczno-architektonicznej przestrzeni stanowiącej przedpole i otoczenie budynku tzw. Zespołu Szkół Municypalnych.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Uwaga - wydano ostrzeżenia meteorologiczne przed silnym wiatrem, który może pojawić się w woj. śląskim od godzin wieczornych 23 września do godzin wieczornych 24 września.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×