11 czerwca 2018, 9:15:15

Miejska Biblioteka Publiczna

al. Piłsudskiego 16

43-100 Tychy

tel. 32 227 04 54 sekretariat

tel. 32 227 56 02 wypożyczalnia

Zajęcia pod hasłem "Od deski do deski" pozwolą dzieciom zajrzeć do świata książki "od kuchni". Poznamy zatem historię książki i jej rodzaje, kroje liter i podstawy kaligrafii, techniki ilustracyjne i techniki zdobienia papieru, a wszystko po to, by każdy uczestnik mógł od początku do końca zaprojektować własną książkę w wybranej przez siebie formie - atlasu, komiksu, powieści czy tomiku wierszy. Zajęcia odbywać się będą w placówkach bibliotecznych na terenie miasta w godzinach dopołudniowych.


Poza zajęciami tematycznymi dzieci będą mogły na co dzień spędzić czas na zabawach literacko-plastyczno-ruchowych. Ponadto odbędą się zajęcia w ramach stałej oferty: LEGO-Creatorzy, Mali LEGO-Creatorzy, Zabawa ze sztuką, Bajkoteka na BIS, Wakacyjne Motylki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×