Miasto

29 sierpnia 2008, 10:44:58

Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.

Programy zostaną uchwalone zgodnie z wymogiem ustawowym, zawierają one założone przez Miasto zadania do realizacji w kolejnych latach budżetowych.
Zadania będą finansowane ze środków miejskich, dlatego Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach. Być może w programie zostały pominięte zadania, których realizacja przyczyniłaby się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić uwagi, opinie i propozycje do  Lokalnego Sytemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W tym celu należy przesłać propozycje drogą elektroniczną, podając stronę oraz akapit, którego zmiany dotyczą, na adres malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl

Propozycję Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie można pobrać tutaj
Kolejne załączniki do projektu można pobrać:
zal1
zal2
zal3Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można znaleźć informacje min. o Święcie Miasta, które odbędzie się w najbliższy weekend (29-30 czerwca) pod Żyrafą.

Parki oznaczone

Parki oznaczone

„Zakaz wyprowadzania psów”, „dzika łąka”, „łąka kwietnia antysmogowa”, „łąka kwietnia miododajna” – pierwsze tabliczki z takimi opisami pojawiły się w tyskich parkach i innych miejskich przestrzeniach. Wkrótce będą kolejne.

Prognoza IMiGW - upał

Prognoza IMiGW - upał

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę na dni od 25 do 27 czerwca br., w której przewiduje wystąpienie upału.

Ostrzeżenie IMiGW

Ostrzeżenie IMiGW

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami i burzami z gradem, które mogą wystąpić w powiecie bieruńsko-lędzińskim 21 i 22 czerwca.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×