Miasto

29 sierpnia 2008, 10:44:58

Do 26 września mają czas mieszkańcy Tychów, aby wypowiedzieć się na temat Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Właśnie rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu.

Programy zostaną uchwalone zgodnie z wymogiem ustawowym, zawierają one założone przez Miasto zadania do realizacji w kolejnych latach budżetowych.
Zadania będą finansowane ze środków miejskich, dlatego Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zachęca do wzięcia udziału w konsultacjach. Być może w programie zostały pominięte zadania, których realizacja przyczyniłaby się do zaspokojenia potrzeb mieszkańców.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić uwagi, opinie i propozycje do  Lokalnego Sytemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. W tym celu należy przesłać propozycje drogą elektroniczną, podając stronę oraz akapit, którego zmiany dotyczą, na adres malgorzata.tomaszewska@umtychy.pl

Propozycję Lokalnego Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie można pobrać tutaj
Kolejne załączniki do projektu można pobrać:
zal1
zal2
zal3Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Tychach

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Tychach

W tym roku od 16 do 22 września będzie obchodzony w Tychach Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W programie wiele atrakcji, a na zakończenie wielki finał na ul. Grota - Roweckiego, która 22 września od godziny 11.00 do 18.00 będzie zamknięta dla ruchu.

Nowa linia trolejbusowa zostanie uruchomiona w Tychach

Nowa linia trolejbusowa zostanie uruchomiona w Tychach

W poniedziałek, 23 września, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji trolejbusowej w Tychach. Rozpocznie kursowanie nowa linia G. Zmieni się trasa linii E oraz organizacja odjazdów trolejbusów na Dworcu PKP.

Stypendia dla uczniów – ostania szansa na złożenie wniosku

Stypendia dla uczniów – ostania szansa na złożenie wniosku

Do 15 września można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego, stypendium "Tyskie Orły", stypendium " Lider Zawodu", a do 16 września o przyznanie wyprawki szkolnej.

V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon

V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon

Od 12 do 15 września w Tychach odbędzie się V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon. W programie spektakle dla każdej grupy wiekowej w różnych miejscach miasta Tychy – będzie ciekawie!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×