Miasto

15 lipca 2008, 10:57:10

Mieszkańcy naszego miasta i regionu mogą głosować na tyską Perłę w Koronie!

W pierwszych dniach czerwca portal  www.naszemiasto.pl  ogłosił listę rekomendowanych przez redakcję atrakcji turystycznych woj. śląskiego.
Cel jest prosty: pokazać to, co w regionie najcenniejsze a głosy mieszkańców będą najlepszym świadectwem bogactwa tej ziemi. Nagrodą dla zwycięskiego miejsca będzie tytuł i certyfikat Perła w Koronie Województwa Śląskiego 2008.
Wśród propozycji poddanych pod głosowanie jest też turystyczna reprezentacja miasta Tychy - Tyskie Muzeum Piwowarstwa.
Głosy można oddawać drogą internetową tutaj   
Głosować można codziennie, ograniczenie dotyczy jednak ilości głosów, które można wysłać z jednego komputera - nie więcej niż 10 w ciągu dnia.Głosowanie trwa i zakończy się o północy 30 sierpnia 2008 r.   


Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Żłobek miejski oraz większość przedszkoli publicznych w Tychach są już otwarte. Chęć posłania dzieci do przedszkoli zgłosiło ok. 10 % rodziców. Jeśli nic się nie zmieni, do przedszkoli publicznych rodzice zaprowadzą dziś ok. 350 dzieci.

Koniec utrudnień na DK1

Koniec utrudnień na DK1

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących trasą Katowice – Tychy oraz Tychy – Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca.

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Sprawy urzędowe klienci mogą załatwiać telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem portali eurzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl, sekap.pl. W dalszym ciągu nie ma możliwości poruszania się po całym budynku urzędu miasta. Bezpośrednia obsługa Klienta odbywać się będzie na parterze urzędu w BOK.

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Tychach zapraszają 27 maja br. do udziału w seminarium pn. Tarcza antykryzysowa - wsparcie realizowane przez ZUS.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×