Sport

13 czerwca 2008, 12:23:3

Zapraszamy wszystkim mieszkańców naszego miasta i regionu na Dni Tyskie.

Święto miasta rozpoczynamy już w poniedziałek 16 czerwca - w kinie Andromeda o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z Kazimierzem Kutzem oraz projekcja jednego z filmów reżysera.
Następnego dnia, 17 czerwca o godz. 9.00 na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców  i Żwakowskiej rozpocznie się Tyski Wyścig Kolarski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Ścigaj się z Fiatem".
18 czerwca  - w środę - od godz. 16.30 zapraszamy na plac Baczyńskiego na koncert folkowy. Wystąpią: „Psio Crew”, „Balkan Sevdah” oraz „Fiesta Loca”.

Finał Dni Tyskich w przyszły weekend 21 i 22 czerwca na placu pod "Żyrafą" w Parku Miejskim. Podczas pierwszego dnia wystąpią: Dzioło, Mr Zoob, Nocna Zmiana Bluesa i Ewelina Flinta, a drugiego odbędzie się koncert dla dzieci, a po nim koncerty Frutti di Mare, Lao Che, Kazik Staszewski & Buldog. Imprezy rozpoczną się o godz. 15.30.

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

35. Port Pieśni Pracy rusza w piątek

5 scen, 8 koncertów, kilkunastu wykonawców z kraju i specjalni goście z Francji – Booze Brothers. W piątek (23 sierpnia) rusza jubileuszowa XXXV edycja Portu Pieśni Pracy, który od lat w drugiej połowie sierpnia gromadzi w Tychach miłośników szant, muzyki żeglarskiej i folkowej.

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed możliwym występowaniem burz - miejscami burz z gradem w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje od popołudnia 19 sierpnia do godzin porannych 20 sierpnia br.

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

Wakacyjne remonty w tyskich placówkach

W szkołach nie ma dzieci, ale ruch i wrzawa jak podczas roku szkolnego, tyle że uczniów zastąpili budowlańcy, malarze i tynkarze. W kilkunastu szkołach na terenie miasta trwają wakacyjne remonty. Miasto w tym roku przeznaczyło na wakacyjne remonty placówek ponad 10,5 miliona złotych.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×