Sport

13 czerwca 2008, 12:23:3

Zapraszamy wszystkim mieszkańców naszego miasta i regionu na Dni Tyskie.

Święto miasta rozpoczynamy już w poniedziałek 16 czerwca - w kinie Andromeda o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z Kazimierzem Kutzem oraz projekcja jednego z filmów reżysera.
Następnego dnia, 17 czerwca o godz. 9.00 na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców  i Żwakowskiej rozpocznie się Tyski Wyścig Kolarski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Ścigaj się z Fiatem".
18 czerwca  - w środę - od godz. 16.30 zapraszamy na plac Baczyńskiego na koncert folkowy. Wystąpią: „Psio Crew”, „Balkan Sevdah” oraz „Fiesta Loca”.

Finał Dni Tyskich w przyszły weekend 21 i 22 czerwca na placu pod "Żyrafą" w Parku Miejskim. Podczas pierwszego dnia wystąpią: Dzioło, Mr Zoob, Nocna Zmiana Bluesa i Ewelina Flinta, a drugiego odbędzie się koncert dla dzieci, a po nim koncerty Frutti di Mare, Lao Che, Kazik Staszewski & Buldog. Imprezy rozpoczną się o godz. 15.30.

Druga godzina gratis

Druga godzina gratis

W ramach programu "Aktywni60plus” Urząd Miasta Tychy podpisał umowę z Wodnym Parkiem Tychy na 2-gą godzinę gratis dla beneficjentów programu "Aktywni60plus".

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

Zawodnicy Viking Training Center i Spartan Training Group Tychy wzięli udział w biegu Spartan Winter w słowackiej Bańskiej Bystrzycy. Było ich aż 36, co jest rekordem frekwencji tyskiej drużyny.

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed marznącymi opadami, które wystąpią 22 stycznia na terenie Śląska.

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w dniach 30 i 31 stycznia przy sklepie Auchan przy Alei Bielskiej 107 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×