Sport

13 czerwca 2008, 12:23:3

Zapraszamy wszystkim mieszkańców naszego miasta i regionu na Dni Tyskie.

Święto miasta rozpoczynamy już w poniedziałek 16 czerwca - w kinie Andromeda o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie z Kazimierzem Kutzem oraz projekcja jednego z filmów reżysera.
Następnego dnia, 17 czerwca o godz. 9.00 na skrzyżowaniu ulic Stoczniowców  i Żwakowskiej rozpocznie się Tyski Wyścig Kolarski Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Ścigaj się z Fiatem".
18 czerwca  - w środę - od godz. 16.30 zapraszamy na plac Baczyńskiego na koncert folkowy. Wystąpią: „Psio Crew”, „Balkan Sevdah” oraz „Fiesta Loca”.

Finał Dni Tyskich w przyszły weekend 21 i 22 czerwca na placu pod "Żyrafą" w Parku Miejskim. Podczas pierwszego dnia wystąpią: Dzioło, Mr Zoob, Nocna Zmiana Bluesa i Ewelina Flinta, a drugiego odbędzie się koncert dla dzieci, a po nim koncerty Frutti di Mare, Lao Che, Kazik Staszewski & Buldog. Imprezy rozpoczną się o godz. 15.30.

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach zapraszają przedsiębiorców na spotkanie on-line „Wzmocnienie MŚP w czasie COVID-19”.

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

Otwarcie szkół w Tychach od 1 czerwca

W poniedziałek, 1 czerwca w Tychach zostaną uruchomione klasy I-III w szkołach podstawowych (zajęcia opiekuńczo-wychowawcze). Będą odbywały się także konsultacje dla pozostałych uczniów zarówno szkół podstawowych, jak i szkół ponadpodstawowych.

Renowacja zabytkowego krzyża

Renowacja zabytkowego krzyża

W środę, 27 maja został zdemontowany zabytkowy krzyż znajdujący się przy ulicy Oświęcimskiej w Tychach. Pochodzący z 1876 roku krzyż jest wpisany do rejestru zabytków województwa śląskiego.

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Prezydent Tychów z absolutorium za 2019 rok

Na wczorajszej (28 maja) sesji Rady Miasta Tychy radni większością głosów (17 za, 8 radnych wstrzymało się od głosu) przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2019 rok. Radni udzielili także absolutorium Prezydentowi Miasta Tychy za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×