Miasto

13 czerwca 2008, 12:17:40

Pierwsze studenckie wakacje mają przed sobą słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW), który działa przy Wyższej Szkole Zarządzania i Nauk Społecznych w Tychach.

W poniedziałek 16 czerwca w restauracji przy ul. Browarowej 1 w Tychach UTW zakończy swój pierwszy rok akademicki.
W semestrze zimowym słuchacze UTW uczestniczyli w wykładach z ekonomii i finansów, socjologii z elementami psychologii, prawa oraz profilaktyki zdrowotnej.
W semestrze letnim natomiast uczyli się angielskiego i niemieckiego oraz podstaw obsługi komputerów. Program zajęć był napięty. Organizowano je dwa razy w tygodniu w pięciogodzinnych blokach.
Pod koniec letniego semestru słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku było około 550 osób podzielonych na 19 grup (w tym 10 grup języków obcych i 9 grup komputerowych).

Druga godzina gratis

Druga godzina gratis

W ramach programu "Aktywni60plus” Urząd Miasta Tychy podpisał umowę z Wodnym Parkiem Tychy na 2-gą godzinę gratis dla beneficjentów programu "Aktywni60plus".

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

Zawodnicy Viking Training Center i Spartan Training Group Tychy wzięli udział w biegu Spartan Winter w słowackiej Bańskiej Bystrzycy. Było ich aż 36, co jest rekordem frekwencji tyskiej drużyny.

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed marznącymi opadami, które wystąpią 22 stycznia na terenie Śląska.

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w dniach 30 i 31 stycznia przy sklepie Auchan przy Alei Bielskiej 107 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×