Miasto

13 czerwca 2008, 12:12:3

Skrzynki na listy do Radnych zainstalowane zostały na parterze Urzędu Miasta Tychy.

Dzięki temu cała korespondencja urzędowa nie jest już wysyłana pocztą tylko bezpośrednio umieszczana w skrzynkach, dodatkowo każdy z mieszkańców może wrzucić do niej list adresowany do samorządowca. Z Radnymi Miasta Tychy mieszkańcy mogą również spotykać się i porozmawiać podczas dyżurów pełnionych w Urzędzie Miasta Tychy. Pełną informację, który z Radnych pełni dyżur i kiedy - można uzyskać na stronie Biuletynu Informacji Publicznej
oraz na stronie Urzędu Miasta Tychy.

Druga godzina gratis

Druga godzina gratis

W ramach programu "Aktywni60plus” Urząd Miasta Tychy podpisał umowę z Wodnym Parkiem Tychy na 2-gą godzinę gratis dla beneficjentów programu "Aktywni60plus".

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

Zawodnicy Viking Training Center i Spartan Training Group Tychy wzięli udział w biegu Spartan Winter w słowackiej Bańskiej Bystrzycy. Było ich aż 36, co jest rekordem frekwencji tyskiej drużyny.

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed marznącymi opadami, które wystąpią 22 stycznia na terenie Śląska.

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w dniach 30 i 31 stycznia przy sklepie Auchan przy Alei Bielskiej 107 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×