Sport

14 lipca 2014, 14:14:5

W najbliższy weekend (19-20 VII) na Placu Baczyńskiego odbędzie się Grand Prix Polski i Tychów w koszykówce 3x3.

W sobotę, 19 lipca odbędą się rozgrywki w kategoriach towarzyszących: U-12 kobiet i mężczyzn, U-14 kobiet i mężczyzn, U-16 kobiet i mężczyzn oraz kategoria 35+ kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia do sobotnich rozgrywek przyjmowane są pod adresem org.imp@mosir.tychy.pl do piątku do godz. 12 oraz w dniu zawodów od godz. 8.30. Udział jest całkowicie bezpłatny.

Natomiast w niedzielę, 20 lipca zostanie rozegrany turniej "Pro" w czterech kategoriach: U-18 kobiet i mężczyzn oraz OPEN kobiet i mężczyzn. Zgłoszeń należy dokonywać za pośrednictwem portalu www.streetballpolska.pl do środy do godz. 21.00. Po tym terminie żadne zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

Regulamin zawodów »

 

fot. materiały MOSiR

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×