Sport

5 czerwca 2014, 7:53:59

O tym, że Tychy wraz ze Stadionem Miejskim przy ul. Edukacji znalazły się na liście kandydatów do organizacji tej imprezy poinformował w ubiegły piątek (30 V) oficjalnym pismem prezydenta Miasta Tychy - Zbigniew Boniek – prezes PZPN. Tychy muszą teraz wypełnić wniosek aplikacyjny.

- To wspaniała informacja, stadion budujemy po to, by przeżywać na nim przede wszystkim sportowe emocje. Podczas imprezy tej rangi z pewnością ich nie zabraknie. To także świetna promocja miasta i całego regionu – mówi Andrzej Dziuba, Prezydent Tychów.


Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej do lat 21 to są drugim najważniejszym wydarzeniem sportowym w ramach rywalizacji męskich reprezentacji narodowych na kontynencie europejskim. W turnieju w roku 2017 weźmie udział 12 reprezentacji, a na stadionach 6 Miast Gospodarzy odbędzie się w sumie 21 spotkań piłkarskich.

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×