Miasto

18 kwietnia 2008, 9:28:13

Na dzisiaj mamy co najmniej 150 wolnych miejsc w placówkach.

Przedszkola, które między innymi dysponują wolnymi miejscami to Przedszkole nr 14 przy ulicy ul. Cyganerii 33, Przedszkole nr 22 przy ul. Dąbrowskiego 85, Przedszkole nr 29 przy ul. Hubala 7, Przedszkole nr 20 przy ul. Katowickiej 102a. Pełna lista placówek dostępna będzie na początku maja na stronie www.przedszkola.tychy.pl; tam również będzie można poznać szczegóły ponownego naboru.
Uzupełniający nabór dotyczyć będzie tylko tych dzieci, które nie dostały się do przedszkoli w marcowej rekrutacji.

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×