Miasto

17 kwietnia 2008, 20:48:35

4 miliony złotych otrzymają Tychy na remont i rozbudowę Stadionu Zimowego.

O takiej pomocy finansowej zadecydowali Radni naszego regionu  na ostatniej sesji  Sejmiku Województwa Śląskiego (XXIII sesja odbyła się 16 kwietnia). Więcej na temat ostatniej sesji można przeczytać tutaj.
Modernizacja lodowiska w Tychach pochłonie prawie 28 milionów złotych. Po zakończeniu prac, będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. Umowę na wykonanie generalnego remontu Miasto podpisało w sierpniu ubiegłego roku. Prowadzi go firma wyłoniona w drodze przetargu: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Concret. W zakres umowy wchodzi opracowanie dokumentacji technicznej i wykonanie modernizacji.
O  remoncie lodowiska pisaliśmy wcześniej tutaj
Powyżej zdjęcie - Stadion Zimowy podczas remontu.
Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×