Miasto

17 kwietnia 2008, 20:48:35

4 miliony złotych otrzymają Tychy na remont i rozbudowę Stadionu Zimowego.

O takiej pomocy finansowej zadecydowali Radni naszego regionu  na ostatniej sesji  Sejmiku Województwa Śląskiego (XXIII sesja odbyła się 16 kwietnia). Więcej na temat ostatniej sesji można przeczytać tutaj.
Modernizacja lodowiska w Tychach pochłonie prawie 28 milionów złotych. Po zakończeniu prac, będzie to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju. Umowę na wykonanie generalnego remontu Miasto podpisało w sierpniu ubiegłego roku. Prowadzi go firma wyłoniona w drodze przetargu: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Concret. W zakres umowy wchodzi opracowanie dokumentacji technicznej i wykonanie modernizacji.
O  remoncie lodowiska pisaliśmy wcześniej tutaj
Powyżej zdjęcie - Stadion Zimowy podczas remontu.
Prognoza IMiGW - upał

Prognoza IMiGW - upał

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę na dni od 25 do 27 czerwca br., w której przewiduje wystąpienie upału.

Ostrzeżenie IMiGW

Ostrzeżenie IMiGW

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami i burzami z gradem, które mogą wystąpić w powiecie bieruńsko-lędzińskim 21 i 22 czerwca.

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 26 czerwca w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

Od 24 czerwca do 29 czerwca Biblioteka Główna Mediateka i wszystkie filie na terenie miasta będą nieczynne z powodu reinstalacji systemu bibliotecznego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×