Sport

30 stycznia 2008, 10:54:58

17 lutego (niedziela) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach zaprasza na Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym.

Zawody odbędą się w Zespole Szkół nr 7 przy ul. Browarowej 1. W mistrzostwach nie mogą wziąć udziału zawodnicy, którzy są zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego i posiadają licencję.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zwodów według następującego harmonogramu:
• dzieci do lat 12; młodzież 13 – 15 lat; młodzież 16 – 19 lat w godz. 8.00 – 8.50
- rozpoczęcie gier o ok. godz. 9.00.
• kobiety do lat 25; kobiety powyżej 26 lat; mężczyźni 20-35 lat; mężczyźni powyżej 35 lat w godz. 13.00 – 13.50
- rozpoczęcie gier o ok. godz. 14.00.
Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×