Sport

30 stycznia 2008, 10:44:35

9 lutego (sobota) na Krytej Pływalni w Tychach przy ul. Edukacji odbędą się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu – Sprint Dzieci. Start o godzinie 10.30.

W mistrzostwach mogą wziąć udział dzieci urodzone w 1997, 1998 roku i młodsze. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej oraz zgody rodziców na start w zawodach i oświadczenia o stanie zdrowia dziecka. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godz. 9.30 – 10.00.
Zawodnicy będą konkurować w następujących kategoriach:
25m stylem dowolnym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem dowolnym K i M (rocznik 1997)
25m stylem klasycznym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem klasycznym K i M (rocznik 1997)
25m stylem grzbietowym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem grzbietowym K i M (rocznik 1997)
Zakończenie zawodów przewidziano na 12.30.
Organizatorem Mistrzostw jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach a współorganizatorem Zespół Szkół Sportowych w Tychach.

Powyżej zdjęcie z zajęć na basenie w Zespole Szkół Sportowych w Tychach.
Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Nauka pływania dla tyskich dzieci znów od września

Od 4 marca do 19 czerwca ponad 1100 tyskich drugoklasistów uczestniczyło w lekcjach pływania w Wodnym Parku Tychy. Wiadomo już, że od września zajęcia będą kontynuowane.

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Beskidzkiej, Oświęcimskiej, Długiej i Goździków w Tychach - Etap I

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić 19 czerwca br. w Tychach.

Kina pod chmurką w Tychach

Kina pod chmurką w Tychach

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×