Sport

30 stycznia 2008, 10:44:35

9 lutego (sobota) na Krytej Pływalni w Tychach przy ul. Edukacji odbędą się Mistrzostwa Miasta w Pływaniu – Sprint Dzieci. Start o godzinie 10.30.

W mistrzostwach mogą wziąć udział dzieci urodzone w 1997, 1998 roku i młodsze. Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest posiadanie aktualnej legitymacji szkolnej oraz zgody rodziców na start w zawodach i oświadczenia o stanie zdrowia dziecka. Zgłoszenia przyjmowane będą w dniu zawodów w godz. 9.30 – 10.00.
Zawodnicy będą konkurować w następujących kategoriach:
25m stylem dowolnym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem dowolnym K i M (rocznik 1997)
25m stylem klasycznym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem klasycznym K i M (rocznik 1997)
25m stylem grzbietowym K i M (rocznik 1998 i młodsi)
50m stylem grzbietowym K i M (rocznik 1997)
Zakończenie zawodów przewidziano na 12.30.
Organizatorem Mistrzostw jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach a współorganizatorem Zespół Szkół Sportowych w Tychach.

Powyżej zdjęcie z zajęć na basenie w Zespole Szkół Sportowych w Tychach.
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Tychach

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu w Tychach

W tym roku od 16 do 22 września będzie obchodzony w Tychach Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. W programie wiele atrakcji, a na zakończenie wielki finał na ul. Grota - Roweckiego, która 22 września od godziny 11.00 do 18.00 będzie zamknięta dla ruchu.

Nowa linia trolejbusowa zostanie uruchomiona w Tychach

Nowa linia trolejbusowa zostanie uruchomiona w Tychach

W poniedziałek, 23 września, zostaną wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu komunikacji trolejbusowej w Tychach. Rozpocznie kursowanie nowa linia G. Zmieni się trasa linii E oraz organizacja odjazdów trolejbusów na Dworcu PKP.

Stypendia dla uczniów – ostania szansa na złożenie wniosku

Stypendia dla uczniów – ostania szansa na złożenie wniosku

Do 15 września można składać wnioski o przyznanie stypendium szkolnego, stypendium "Tyskie Orły", stypendium " Lider Zawodu", a do 16 września o przyznanie wyprawki szkolnej.

V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon

V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon

Od 12 do 15 września w Tychach odbędzie się V Tyski Festiwal Teatrów Niezależnych Andromedon. W programie spektakle dla każdej grupy wiekowej w różnych miejscach miasta Tychy – będzie ciekawie!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×