Sport

28 stycznia 2008, 16:37:23

W związku z ogłoszoną żałobą narodową władze miasta Tychy zdecydowały o zmianie terminu zimowej edycji festiwalu planowanej na 25 i 26 stycznia 2008 roku. Na Ogólnopolski Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach zapraszamy 1 i 2 lutego 2008 roku.

Z przyczyn niezależnych od organizatorów, zmianie uległ także program festiwalu.
     16. edycję jednej z największych imprez szantowych w Polsce rozpocznie koncert w pubie Tyskich Browarów Książęcych w Muzeum Piwowarstwa, gdzie wystąpią: Drake, Leje na Pokład, Tonam & Synowie oraz Andrzej Korycki, Krzysztof Malinowski i Dominika Żukowska.
Koncerty odbędą się 1 lutego w tyskim Muzeum Piwowarstwa,
ul. Katowicka 9, o godz. 20.00. Wstęp jedynie na podstawie wejściówki wygranej
w konkursie, wyłącznie dla osób pełnoletnich.
    W drugi dzień festiwalu zapraszamy do tyskiej Szkoły Muzycznej.
    Podczas pierwszej części pod hasłem „PPP - drugie podejście" wystąpią: Drake, Leje na Pokład, Stary Szmugler, Perły i Łotry z chórem God's Property, Brasy, Stonehenge i Krzysztof Malinowski.
Koncert finałowy odbędzie się 2 lutego w Szkole Muzycznej
w Tychach, ul. Niepodległości 53, o godz. 17.00, wstęp kosztuje 15 zł.
    Podczas drugiej odsłony swój jubileusz będzie świętować zespół Tonam&Synowie. Grupa, która przed laty tworzyła polską scenę szantową, w tym roku obchodzi
20-lecie powstania. Obok jubilatów, wystąpią wybrani przez nich goście: Avocado (czyli Tonamy "rozrywkowo"), Banana Boat, Ryczące Dwudziestki i Perły i Łotry.
Koncert jubileuszowy odbędzie się 2 lutego w Szkole Muzycznej w Tychach, ul. Niepodległości 53, o godz. 21.15, wstęp kosztuje 10 zł.
Bilety
Wszystkie zakupione bilety oraz karnety na koncerty w Szkole Muzycznej nie tracą ważności. Podobnie jak dokonane rezerwacje.
Organizatorami Festiwalu są: Zespół Perły i Łotry, Miejskie Centrum Kultury  w Tychach oraz Kompania Piwowarska SA
Prognoza IMiGW - upał

Prognoza IMiGW - upał

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydał prognozę na dni od 25 do 27 czerwca br., w której przewiduje wystąpienie upału.

Ostrzeżenie IMiGW

Ostrzeżenie IMiGW

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami i burzami z gradem, które mogą wystąpić w powiecie bieruńsko-lędzińskim 21 i 22 czerwca.

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 26 czerwca w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

Biblioteki w Tychach będą nieczynne

Od 24 czerwca do 29 czerwca Biblioteka Główna Mediateka i wszystkie filie na terenie miasta będą nieczynne z powodu reinstalacji systemu bibliotecznego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×