Miasto

22 stycznia 2008, 11:47:47

Dziś fundacja Razem Raźniej podpisała w Tychach akt notarialny. Umowa pomiędzy fundacją a Kompanią Piwowarską otwiera drogę do realizacji projektu Dolina Równych Szans.

Tyska Fundacja wygrała pół miliona złotych w ogólnopolskim konkursie Warto być za. Jego organizatorem była Kompania Piwowarska.
    Projekt pod  nazwą „Dolina Równych Szans” skierowany jest do wszystkich mieszkańców Osady - dzielnicy miasta Tychy.
Już w lutym w ramach projektu otwarty zostanie punkt konsultacyjny, w którym prowadzone będą m.in.  porady dla osób starszych, ruszy telefon zaufania oraz odbędzie się pierwsza wycieczka rodzinna. W ramach zadania, w tym roku, wybudowane zostanie boisko wielofunkcyjne, na którym będą organizowane zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.
Pieniądze Fundacja otrzyma  w dwóch transzach pod 200 tys złotych i 300 tys złotych.
Powyżej zdjęcie-  po podpisaniu aktu notarialnego - od prawej Prezydent Tychów Andrzej Dziuba, Prezes Fundacji Agnieszka Kucha, Dyr. ds. Ekonomicznych Tyskich Bowarów Książęcych Jan Wistuba, wiceprezes Fundacji Bożena Pruś oraz notariusz Dariusz Celiński.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

Od 13 sierpnia trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach - etap IV. Konsultacje prowadzone będą do 25 września 2019 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny deszcz z burzami

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny deszcz z burzami

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed silnym deszczem z burzami, które wystąpić mogą w województwie śląskim od południa 12 sierpnia do godzin porannych 13 sierpnia br.

Inteligentne Zarządzanie Ruchem w Tychach

Inteligentne Zarządzanie Ruchem w Tychach

W Tychach powstanie Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS). W czwartek, 8 sierpnia, podpisano umowę pomiędzy Miejskim Zarządem Ulic i Mostów, a firmą Siemens Mobility na realizacje tego zadania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×