Miasto

22 stycznia 2008, 11:47:47

Dziś fundacja Razem Raźniej podpisała w Tychach akt notarialny. Umowa pomiędzy fundacją a Kompanią Piwowarską otwiera drogę do realizacji projektu Dolina Równych Szans.

Tyska Fundacja wygrała pół miliona złotych w ogólnopolskim konkursie Warto być za. Jego organizatorem była Kompania Piwowarska.
    Projekt pod  nazwą „Dolina Równych Szans” skierowany jest do wszystkich mieszkańców Osady - dzielnicy miasta Tychy.
Już w lutym w ramach projektu otwarty zostanie punkt konsultacyjny, w którym prowadzone będą m.in.  porady dla osób starszych, ruszy telefon zaufania oraz odbędzie się pierwsza wycieczka rodzinna. W ramach zadania, w tym roku, wybudowane zostanie boisko wielofunkcyjne, na którym będą organizowane zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży.
Pieniądze Fundacja otrzyma  w dwóch transzach pod 200 tys złotych i 300 tys złotych.
Powyżej zdjęcie-  po podpisaniu aktu notarialnego - od prawej Prezydent Tychów Andrzej Dziuba, Prezes Fundacji Agnieszka Kucha, Dyr. ds. Ekonomicznych Tyskich Bowarów Książęcych Jan Wistuba, wiceprezes Fundacji Bożena Pruś oraz notariusz Dariusz Celiński.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×