Miasto

10 stycznia 2008, 9:21:11

Aż 4 nagrody powędrują do Tychów za akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”

W pierwszych dniach nowego roku Fundacja ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom ogłosiła wyniki konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię w roku szkolnym 2006/2007.  
Na Konkurs nadesłano 214 sprawozdań z całej Polski. Do oceny merytorycznej zakwalifikowało się, zgodnie z zasadami Regulaminu Konkursu, 167.
Komisja konkursowa przyznała następujące nagrody:
3 Superstatuetki
4 Statuetki
18 Medali
51 wyróżnień
    Aż 4 nagrody (medal i trzy wyróżnienia) powędrują do Tychów.
Otrzymały je:
Lidia Franczak, Sportowe Gimnazjum nr 9 – medal
Gabriela Ferdyn, MBP Filia nr 7 – wyróżnienie
Bożena Kozieńska, Zespół Szkół nr 2 – wyróżnienie
Aleksandra Stańczyk , Salon EMPiK  - wyróżnienie
    Miejska Biblioteka Publiczna uczestniczy w Kampanii Czytania już od 6 lat i każdego roku zdobywa nagrody w ogłaszanych przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom, konkursach: statuetka, 2 medale, 3 wyróżnienia.
    Dzięki tym działaniom tyskie dzieci mają niepowtarzalną okazję kontaktu z książką czytaną przez wielu ciekawych ludzi: księży, dziennikarzy, lekarzy, policjantów, strażaków, samorządowców czy nauczycieli.
Na zdjęciu zajęcia z dziećmi w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" w Filii nr 7.

Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady śniegu

Ostrzeżenie meteorologiczne - intensywne opady śniegu

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu, zawiejami i zamieciami śnieżnymi, które mogą występować na terenie województwa śląskiego od 27 do 29 lutego br.

Nowe bilety już są. Od niedzieli inne ceny w komunikacji miejskiej

Nowe bilety już są. Od niedzieli inne ceny w komunikacji miejskiej

1 marca zacznie obowiązywać nowa Taryfa przewozu osób i bagażu w komunikacji zbiorowej Zarządu Transportu Metropolitalnego. Większość biletów będzie tańsza lub ich ceny się nie zmienią. Podrożeją jedynie jednorazowe bilety papierowe, które będą wyglądać zgoła inaczej niż obecnie.

Koronawirus - komunikat Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Koronawirus - komunikat Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Zachęcamy do zapoznania się z komunikatami Głównego Inspektoratu Sanitarnego dot. koronawirusa SARS-Cov-2.

Zielona ławeczka dla tyszan

Zielona ławeczka dla tyszan

Trwa ogólnopolski, prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców. Projekt ma umożliwić przemianę zaniedbanych terenów na osiedlach w zielone zakątki, mini-ogrody z ławeczką.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×