Sport

8 stycznia 2008, 13:23:24

Lubisz fotografować? To konkurs dla Ciebie.

Uwaga miłośnicy fotografii.  Nie chowajcie swoich prac do albumów. Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Tychy – socjologiczny portret miasta”.
Konkurs towarzyszy wystawie Powstaje miasto. Tychy w fotografii Andrzeja Czyżewskieg, którą można oglądać do końca lutego.
Zadaniem uczestników konkursu, którzy nie zajmują się profesjonalnie fotografią, jest stworzenie fotograficznego portretu Tychów w XXI wieku, zwłaszcza utrwalenie obrazu życia społecznego miasta. Inspiracją powinna być wystawa prac A. Czyżewskiego.

Szczegóły konkursu:

• Format prac: 20 x 30 cm
• Na konkurs można przesłać 1 do 3 fotografii lub reportaż do 5 fotografii. Każdą fotografię należy opatrzyć z tyłu tytułem i godłem
• Godło oraz dane o autorze należy umieścić w zamkniętej kopercie, opisanej tym samym godłem (dane o autorze: w przypadku uczniów tyskich szkół, podopiecznych placówek oświatowych, świetlic środowiskowych – imię i nazwisko, wiek, klasa, nazwa szkoły/ placówki, nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem zdjęcia powstały, w przypadku osób dorosłych – imię i nazwisko, wiek, numer telefonu)
• Prace można składać osobiście w muzeum lub wysłać na adres:Joanna Kucz-Pieczka, Muzeum Miejskie w Tychach, ul. Katowicka 9, 43-100 Tychy
• Termin nadsyłania prac: do 4 lutego 2008 roku
• Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w połowie lutego 2008 roku  -  dokładny termin rozstrzygnięcia konkursu podany zostanie na stronie internetowej muzeum: www.muzeummiejskie.tychy.pl

Powyżej zdjęcie "Zabawa", osiedle D (dziś ul. Dąbrowskiego), fot. Andrzej Czyżewski. Zdjęcie ze zbiorów Muzeum Miejskiego w Tychach.


 
 
Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Do 26 sierpnia 2019 r. trwają konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

Konsultacje projektu planu miejscowego dla części osiedla Wilkowyje

Od 13 sierpnia trwają konsultacje projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach - etap IV. Konsultacje prowadzone będą do 25 września 2019 r.

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny deszcz z burzami

Ostrzeżenie meteorologiczne - silny deszcz z burzami

IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie przed silnym deszczem z burzami, które wystąpić mogą w województwie śląskim od południa 12 sierpnia do godzin porannych 13 sierpnia br.

Inteligentne Zarządzanie Ruchem w Tychach

Inteligentne Zarządzanie Ruchem w Tychach

W Tychach powstanie Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS). W czwartek, 8 sierpnia, podpisano umowę pomiędzy Miejskim Zarządem Ulic i Mostów, a firmą Siemens Mobility na realizacje tego zadania.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×