Sport

8 stycznia 2008, 13:23:24

Lubisz fotografować? To konkurs dla Ciebie.

Uwaga miłośnicy fotografii.  Nie chowajcie swoich prac do albumów. Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pn. „Tychy – socjologiczny portret miasta”.
Konkurs towarzyszy wystawie Powstaje miasto. Tychy w fotografii Andrzeja Czyżewskieg, którą można oglądać do końca lutego.
Zadaniem uczestników konkursu, którzy nie zajmują się profesjonalnie fotografią, jest stworzenie fotograficznego portretu Tychów w XXI wieku, zwłaszcza utrwalenie obrazu życia społecznego miasta. Inspiracją powinna być wystawa prac A. Czyżewskiego.

Szczegóły konkursu:

• Format prac: 20 x 30 cm
• Na konkurs można przesłać 1 do 3 fotografii lub reportaż do 5 fotografii. Każdą fotografię należy opatrzyć z tyłu tytułem i godłem
• Godło oraz dane o autorze należy umieścić w zamkniętej kopercie, opisanej tym samym godłem (dane o autorze: w przypadku uczniów tyskich szkół, podopiecznych placówek oświatowych, świetlic środowiskowych – imię i nazwisko, wiek, klasa, nazwa szkoły/ placówki, nazwisko opiekuna, pod którego kierunkiem zdjęcia powstały, w przypadku osób dorosłych – imię i nazwisko, wiek, numer telefonu)
• Prace można składać osobiście w muzeum lub wysłać na adres:Joanna Kucz-Pieczka, Muzeum Miejskie w Tychach, ul. Katowicka 9, 43-100 Tychy
• Termin nadsyłania prac: do 4 lutego 2008 roku
• Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w połowie lutego 2008 roku  -  dokładny termin rozstrzygnięcia konkursu podany zostanie na stronie internetowej muzeum: www.muzeummiejskie.tychy.pl

Powyżej zdjęcie "Zabawa", osiedle D (dziś ul. Dąbrowskiego), fot. Andrzej Czyżewski. Zdjęcie ze zbiorów Muzeum Miejskiego w Tychach.


 
 
Aktywniejsi, bezpieczniejsi

Aktywniejsi, bezpieczniejsi

Straż Miejska zaprasza panie z Tychów i okolic na kurs samoobrony, który od 9 listopada będzie się odbywał w każdą sobotę od godziny 11:00 do 13:00 w hali sportowej Klubu Sportowego Gwardia Tychy przy ulicy Wejchertów 20. Udział w kursie jest bezpłatny.

Autobusem na Perłę Paprocan

Autobusem na Perłę Paprocan

20 października w Tychach odbędzie się XXXII Perła Paprocan. Zawodnicy biorący udział w imprezie oraz wszyscy, którzy chcą im kibicować mogą skorzystać z bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi S17 i S18. W poprzedniej edycji biegu wzięło udział ponad 1000 biegaczy!

E-aktywni mieszkańcy

E-aktywni mieszkańcy

Gmina Miasta Tychy wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizują projekt grantowy w ramach "E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO".

Chcesz wystawić swoje stoisko podczas jarmarku?

Chcesz wystawić swoje stoisko podczas jarmarku?

Do 21 października można składać oferty na stoiska handlowe w drewnianych domkach, które ustawione będą na placu Baczyńskiego podczas tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×