Sport

3 stycznia 2008, 10:50:52

Hokejowa Reprezentacja Artystów kontra GKS Atomówki Tychy już w tę sobotę (5 stycznia) na lodowisku w Tychach.Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Sonnet, Marcin i Rafał Mroczek, Jacek Kawalec, Marcin Dorociński, Bogdan Kalus, Piotr Cyrwus, Marek Kapłon - to skład drużyny artystów. Już w tę sobotę na lodowisku w Tychach staną oni naprzeciwko drużyny hokejowej GKS Tychy Atomówki.  Początek zabawy o godzinie 18.00. Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kapitanami drużyny są: Mariusz Gabrek i Ewa Sonnet, reprezentację trenują i przygotowują do meczów: Wiesław Jobczyk i Daiusz Wieczorek.
Bilety w cenie 5zł są do nabycia w sklepie ze sprzętem hokejowym
na tyskim lodowisku. Mecz w roli spikerów poprowadzą: Wojciech Wieczorek oraz
Mariusz Kałamaga (Łowcy.B).
W programie wiele atrakcji i liczne nagrody m.in. aparaty cyfrowe, będą też licytacje m.in. kija hokejowego z autografami artystów.
Druga godzina gratis

Druga godzina gratis

W ramach programu "Aktywni60plus” Urząd Miasta Tychy podpisał umowę z Wodnym Parkiem Tychy na 2-gą godzinę gratis dla beneficjentów programu "Aktywni60plus".

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

36 Vikingów na Spartanie na Słowacji!

Zawodnicy Viking Training Center i Spartan Training Group Tychy wzięli udział w biegu Spartan Winter w słowackiej Bańskiej Bystrzycy. Było ich aż 36, co jest rekordem frekwencji tyskiej drużyny.

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Ostrzeżenie meteorologiczne - gołoledź

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Oddział w Krakowie ostrzega przed marznącymi opadami, które wystąpią 22 stycznia na terenie Śląska.

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Bezpłatna cyfrowa mammografia

Wszystkie Panie w wieku od 50 do 69 lat zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne, które będzie można wykonać w dniach 30 i 31 stycznia przy sklepie Auchan przy Alei Bielskiej 107 w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×