Sport

3 stycznia 2008, 10:50:52

Hokejowa Reprezentacja Artystów kontra GKS Atomówki Tychy już w tę sobotę (5 stycznia) na lodowisku w Tychach.Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Sonnet, Marcin i Rafał Mroczek, Jacek Kawalec, Marcin Dorociński, Bogdan Kalus, Piotr Cyrwus, Marek Kapłon - to skład drużyny artystów. Już w tę sobotę na lodowisku w Tychach staną oni naprzeciwko drużyny hokejowej GKS Tychy Atomówki.  Początek zabawy o godzinie 18.00. Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kapitanami drużyny są: Mariusz Gabrek i Ewa Sonnet, reprezentację trenują i przygotowują do meczów: Wiesław Jobczyk i Daiusz Wieczorek.
Bilety w cenie 5zł są do nabycia w sklepie ze sprzętem hokejowym
na tyskim lodowisku. Mecz w roli spikerów poprowadzą: Wojciech Wieczorek oraz
Mariusz Kałamaga (Łowcy.B).
W programie wiele atrakcji i liczne nagrody m.in. aparaty cyfrowe, będą też licytacje m.in. kija hokejowego z autografami artystów.
14 milionów dofinansowania na wymianę oświetlenia w Tychach

14 milionów dofinansowania na wymianę oświetlenia w Tychach

Nowe słupy oświetleniowe i ponad 2300 nowych, energooszczędnych opraw ledowych zostanie zamontowanych na osiedlach A, B, E, F, N, O, U i T i na tzw. Starych Tychach. Zastąpią stare, zniszczone oprawy i betonowe latarnie.

Segregowanie w pytaniach i odpowiedziach

Segregowanie w pytaniach i odpowiedziach

Segregowanie odpadów to nie tylko moda, ale także konieczność. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi tego tematu stworzyliśmy specjalną publikację, która na pewno przyda się w każdym tyskim gospodarstwie domowym.

Bezpłatna linia autobusowa nr 390 na obchody Dnia bez Samochodu

Bezpłatna linia autobusowa nr 390 na obchody Dnia bez Samochodu

Kolejny raz Tychy dołączyły do grona europejskich miast promujących ekologiczny, zrównoważony transport. Sprawdź rozkład jazdy linii specjalnej nr 390 podczas Europejskiego Dnia Bez Samochodu w Tychach (22 września).

DK 44: ruch wahadłowy w weekendy

DK 44: ruch wahadłowy w weekendy

Uwaga kierowcy! Już w najbliższą sobotę – 21 września – planowane jest wprowadzenie tymczasowej zmiany organizacji ruchu na kolejnym fragmencie przebudowywanej w Tychach drogi krajowej nr 44.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×