Sport

3 stycznia 2008, 10:50:52

Hokejowa Reprezentacja Artystów kontra GKS Atomówki Tychy już w tę sobotę (5 stycznia) na lodowisku w Tychach.Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Sonnet, Marcin i Rafał Mroczek, Jacek Kawalec, Marcin Dorociński, Bogdan Kalus, Piotr Cyrwus, Marek Kapłon - to skład drużyny artystów. Już w tę sobotę na lodowisku w Tychach staną oni naprzeciwko drużyny hokejowej GKS Tychy Atomówki.  Początek zabawy o godzinie 18.00. Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kapitanami drużyny są: Mariusz Gabrek i Ewa Sonnet, reprezentację trenują i przygotowują do meczów: Wiesław Jobczyk i Daiusz Wieczorek.
Bilety w cenie 5zł są do nabycia w sklepie ze sprzętem hokejowym
na tyskim lodowisku. Mecz w roli spikerów poprowadzą: Wojciech Wieczorek oraz
Mariusz Kałamaga (Łowcy.B).
W programie wiele atrakcji i liczne nagrody m.in. aparaty cyfrowe, będą też licytacje m.in. kija hokejowego z autografami artystów.
W wakacje zostań żołnierzem

W wakacje zostań żołnierzem

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tychach w ramach wakacyjnej Kampanii ,,Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” zachęca wszystkich zainteresowanych służbą wojskową do odwiedzenia swojego promocyjnego stoiska 13 lipca i 16 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

Psy ze „schroniska” w Radysach trafią do Tychów

Psy ze „schroniska” w Radysach trafią do Tychów

Od kilku dni media informują o skandalicznych warunkach, w jakich przebywały zwierzęta w zamkniętym już „schronisku” w Radysach. Chęć przyjęcia zwierząt zgłosiło także tyskie schronisko. Dziś rano stowarzyszenie „Pogotowie dla zwierząt”, poinformowało, że 10 psów trafi do Tychów już 3 lipca.

Trwają konsultacje

Trwają konsultacje

Od 15 czerwca do 30 września trwają konsultacje przygotowania projektu Programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021.

Program dla seniorów na najbliższe lata przyjęty

Program dla seniorów na najbliższe lata przyjęty

Na czerwcowej sesji (30.06) Rada Miasta Tychy przyjęła uchwałę dotyczącą Programu Polityki Senioralnej dla miasta Tychy na lata 2020 - 2027.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×