Sport

3 stycznia 2008, 10:50:52

Hokejowa Reprezentacja Artystów kontra GKS Atomówki Tychy już w tę sobotę (5 stycznia) na lodowisku w Tychach.Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Sonnet, Marcin i Rafał Mroczek, Jacek Kawalec, Marcin Dorociński, Bogdan Kalus, Piotr Cyrwus, Marek Kapłon - to skład drużyny artystów. Już w tę sobotę na lodowisku w Tychach staną oni naprzeciwko drużyny hokejowej GKS Tychy Atomówki.  Początek zabawy o godzinie 18.00. Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kapitanami drużyny są: Mariusz Gabrek i Ewa Sonnet, reprezentację trenują i przygotowują do meczów: Wiesław Jobczyk i Daiusz Wieczorek.
Bilety w cenie 5zł są do nabycia w sklepie ze sprzętem hokejowym
na tyskim lodowisku. Mecz w roli spikerów poprowadzą: Wojciech Wieczorek oraz
Mariusz Kałamaga (Łowcy.B).
W programie wiele atrakcji i liczne nagrody m.in. aparaty cyfrowe, będą też licytacje m.in. kija hokejowego z autografami artystów.
Wojskowe samoloty nad Tychami

Wojskowe samoloty nad Tychami

W czwartek 15 sierpnia nad Tychami przelecą wojskowe statki powietrzne - jest to związane z centralnymi obchodami Święta Wojska Polskiego i 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego w Katowicach.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" zachęcamy do wspólnego "odkorkowania" Paprocan i korzystania z miejskiej komunikacji oraz Tyskiego Roweru.

Tyski Rower pojedzie do Pszczyny i Goczałkowic

Tyski Rower pojedzie do Pszczyny i Goczałkowic

Od 26 lipca Tyskim Rowerem Miejskim będzie można dojechać do Pszczyny i Goczałkowic. Prezydent Tychów podpisał także zarządzenie dotyczące standardów i wytycznych kształtowania infrastruktury rowerowej na terenie Miasta Tychy.

Ponad 10 tysięcy wniosków złożono w Tychach w programie 500+. Właśnie ruszyła wypłata świadczeń

Ponad 10 tysięcy wniosków złożono w Tychach w programie 500+. Właśnie ruszyła wypłata świadczeń

Minęły dwa tygodnie od rozpoczęcia naboru wniosków online o wypłatę świadczenia "500+" i "Dobry start". Do 15 lipca br. w Tychach do programu "500+" zostało złożonych 10 453 wniosków.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×