Sport

3 stycznia 2008, 10:50:52

Hokejowa Reprezentacja Artystów kontra GKS Atomówki Tychy już w tę sobotę (5 stycznia) na lodowisku w Tychach.Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Kabaret Ani Mru Mru, Ewa Sonnet, Marcin i Rafał Mroczek, Jacek Kawalec, Marcin Dorociński, Bogdan Kalus, Piotr Cyrwus, Marek Kapłon - to skład drużyny artystów. Już w tę sobotę na lodowisku w Tychach staną oni naprzeciwko drużyny hokejowej GKS Tychy Atomówki.  Początek zabawy o godzinie 18.00. Artyści rozegrają mecz, z którego całkowity dochód przekazany zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Kapitanami drużyny są: Mariusz Gabrek i Ewa Sonnet, reprezentację trenują i przygotowują do meczów: Wiesław Jobczyk i Daiusz Wieczorek.
Bilety w cenie 5zł są do nabycia w sklepie ze sprzętem hokejowym
na tyskim lodowisku. Mecz w roli spikerów poprowadzą: Wojciech Wieczorek oraz
Mariusz Kałamaga (Łowcy.B).
W programie wiele atrakcji i liczne nagrody m.in. aparaty cyfrowe, będą też licytacje m.in. kija hokejowego z autografami artystów.
Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×