2 marca 2017, 0:0:0

Serdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-ruchowe: ZUMBA oraz SLIM BODY. Bezpłatne dla posiadaczy karty programu Aktywni 60 plus.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-ruchowe: ZUMBA oraz SLIM BODY.

Bezpłatne dla posiadaczy karty programu Aktywni 60 plus.

 

 

ZUMBA - to połączenie tańca zainspirowanego rytmami latynoamerykańskimi z fitnessem. Zumba tym wyróżnia się od innych tanecznych aerobików, że jej kroki są bardzo łatwe i nie trzeba ich odtwarzać ze szwajcarską precyzją. Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się stwarzając warunki do świetnej zabawy i rekreacji.

 

SLIM BODY - trening nastawiony na pracę wszystkich partii mięśniowych oraz redukcję cellulitu. Ćwiczenia prowadzone  w parterze lub z użyciem stepu o niewielkim stopniu trudności i zmiennej intensywności, prowadzone w umiarkowanym tempie. Ćwiczenia wykonuje się z niewielkimi obciążeniami oraz małą ilością powtórzeń. Pozwoli to każdemu na aktywne uczestnictwo w lekcji. Zajęcia dla osób na każdy poziomie wytrenowania.

 

Zajęcia odbywać się będą w PONIEDZIAŁKI, ŚRODY oraz CZWARTKI od 1 marca (środa) do 8 grudnia (piątek) 2017r., w godzinach od 9:30 do 10:30 oraz w PIĄTKI o godz. 16:00- 17:00, w sali klubu Revital Fitness, przy ulicy Uczniowskiej 7 w Tychach. Dokładne terminy poniżej:

 

SLIM BODY - poniedziałkowe i czwartkowe zajęcia (z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy oraz miesięcy lipiec, sierpień):

 

ZUMBA - środowe i piątkowe zajęcia (z wyłączeniem świąt ustawowo wolnych od pracy oraz miesięcy lipiec i sierpień):

 

 

Informacje i zapisy: klub Revital Fitness

 

Ważne: prosimy zabrać wygodny strój, obuwie zmienne, ręcznik, wodę do picia oraz pozytywne nastawienie :)Powrót do strony głównej "Aktywni 60 plus"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...