Aktualności

Trafiła kosa na kamień

19.02.09

Mecz kończący trzeci dzień zmagań na tyskiej tafli to prawdziwe hokejowe święto. Drużyny Słowacji i Rosji stworzyły niesamowite widowisko.

Finowie lepsi w karnych

18.02.09

Trzeci dzień zmagań hokejowych na tyskiej tafli decyduje o ostatecznym rozkładzie grup. Na dobry początek spotkały się zespoły Szwajcarii i Finlandii.

Pogrzebane nadzieje

17.02.09

Wynikiem 2:10 zakończył się mecz hokejowy pomiędzy Polską i Słowacją.

Białoruś – Szwajcaria… mecz bez emocji

17.02.09

Po wczorajszym ostrym strzelaniu kibice zgromadzeni w Stadionie Zimowym w Tychach liczyli na powtórkę z rozrywki. Pierwszy mecz dzisiejszego dnia między zespołami Białorusi i Szwajcarii nie przyniósł jednak wiele emocji.

Nowe zasady unieważniania dowodów osobistych

17.02.09

Jeśli ktoś zmienił dane , a nie dokonał zmian w dowodzie osobistym, to takie dokumenty będą nieważne.

Rosyjskie zwycięstwo w Tychach

16.02.09

17:1 przegrała polska drużyna hokejowa w swoim pierwszym olimpijskim meczu z Rosjanami.

Igrzyska czas zacząć

16.02.09

"Chłopcy, walczcie ostro!" – tymi słowami Mariusz Czerkawski przywitał reprezentantów wszystkich krajów biorących udział w hokejowych rozgrywkach w Tychach Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy „Śląsk-Beskidy 2009”.

Pierwszy olimpijski mecz za nami

16.02.09

W pierwszym olimpijskim meczu hokejowym rozegranym dziś w Tychach Finlandia potwierdziła swoją dobrą formę pokonując Białoruś 6:0.

Polska-Rosja przed meczem w Tychach

16.02.09

Na tyskiej tafli lodowej spotykają się dziś Rosjanie i Polacy. Mecz zapowiada się emocjonująco.

Znicz olimpijski w Tychach już płonie

14.02.09

W Tychach zapłonął znicz olimpijski a to znak, że rozpoczął się IX Zimowy Festiwal Młodzieży Europy "Śląsk – Beskidy 2009".

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×