Aktualności

Spotkanie z Adamem Michnikiem

16.05.08

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Michnikiem redaktorem naczelnym "Gazety Wyborczej", historykiem, eseistą, publicystą politycznym. Laureatem wielu wyróżnień, m.in. kawalera Legii Honorowej.

Spotkania Integracyjne w Ogrodzie

14.05.08

Występy artystyczne, warsztaty plastyczny i ceramiczny, kiermasz prac, turniej tenisa stołowego, gry i zabawy zespołowe. Na dzieci czekają konkursy plastyczne, zawody, gry i zabawy przy muzyce.

Ja, Mama, Tata i Zabawa

14.05.08

Wiele atrakcji na Placu pod żyrafą.

Mecenas sztuki poszukiwany

14.05.08

Muzeum Miejskie czeka na mecenasów kultury bo pragnie zakupić projekty Jerzego Nowosielskiego.

Nagrody Prezydenta Miasta Tychy wręczone

12.05.08

AUKSO Orkiestra Kameralna Miasta Tychy oraz Witold Bańka to tegoroczni laureaci Nagród Prezydenta Miasta Tychy w dziedzinie kultury i sportu.

Tyskie Seminarium Majowe

07.05.08

„Tyszanie i ich pamięć społeczna” – to hasło XVII Tyskiego Seminarium Majowego.

Bezpłatne badania i porady lekarskie

07.05.08

Zapraszamy mieszkańców Tychów do skorzystania w soboty maja z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Program profilaktyczny przygotował Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy.

Kamera na Rynku

07.05.08

Od dzisiaj na tyskim Rynku działa nowy punkt monitoringu.

Muzeum Miejskie w Tychach wyróżnione przez Marszałka

06.05.08

Muzeum Miejskie w Tychach otrzymało honorowe wyróżnienie za wystawę „Sztuka w przestrzeni miasta. Artyści znani z tyskich kościołów”.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

23.04.08

Budowa kanalizacji w dzielnicach obrzeżnych wchodzi w kolejne etapy. W związku z zaawansowanymi pracami mogą nastąpić utrudnienia na drogach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×