Aktualności

Wakacyjny statek przypływa do portu szkoła

27.08.09

We wtorek 1 września o godz. 11.00 zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 36 w Tychach. Nauczyciele i uczniowie klas trzecich już w ostatnich dniach sierpnia przygotowywali dla pierwszoklasistów i przedszkolaków specjalny program artystyczny.

Samoobrona - zakończenie kursu

26.08.09

W środę 26 sierpnia o godz. 19.00 w Parku Miejskim zostanie podsumowana kolejna edycja kursu samoobrony.

Akcja edukacyjna na festiwalu

25.08.09

30 sierpnia podczas festiwalu Port Pieśni Pracy w Parku Miejskim pod „Żyrafą” odbędzie się akcja informacyjno – edukacyjna organizowana przez Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia we współpracy ze Stowarzyszeniem Trzeźwość Życia i Tyskim Klubem Abstynentów „Bosman”. Akcja organizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Sprawdź czy Twoje picie jest bezpieczne?”

Gra miejska - „Tu się zaczęło...”.

14.08.09

11 września 2009 roku Muzeum Miejskie w Tychach wraz z Komendą Hufca ZHP w Tychach oraz grupą tyskich nauczycieli organizuje grę miejską z elementami pracy naukowej pt. „Tu się zaczęło...”.

Huta Paprocka na sprzedaż

14.08.09

Zabytkowa Huta Paprocka zostanie wystawiona na sprzedaż. Zgodę na to wyraził wojewoda śląski. Zabudowania wymagają inwestycji, zapadła więc decyzja o sprzedaży dawnej kuźnicy.

35 darów w Skrzyni Czasu - zapraszamy mieszkańców do składania propozycji

13.08.09

Jubileusz 75-lecia nadania Tychom praw gminy miejskiej trwa i z tej okazji chcieliśmy zaprosić Mieszkańców do wspólnej zabawy. Chodzi o zapełnienie miejsca w Skrzyni Czasu sprowadzonej do Tychów specjalnie na okoliczność 75-lecia nadania Tychom praw gminy miejskiej.

Szansa na stypendia

12.08.09

Uczniowie, którzy wyróżniają się wysokimi osiągnięciami w nauce lub sporcie, a także są kreatywni i przedsiębiorczy mają jeszcze szansę ubiegać się o różnego typu stypendia.

Nowy plac Baczyńskiego - zapraszamy na koncerty

07.08.09

Zapraszamy serdecznie na wydarzenia kulturalne, które będą odbywały się w każdą niedzielę wakacji o godzinie 17.00. na placu Baczyńskiego w Tychach. Imprezom towarzyszyć będzie nowa scenografia, ponieważ plac Baczyńskiego przeszedł gruntowną modernizację.

Tychy wśród najzamożniejszych!

05.08.09

6 miejsce w kraju, a pierwsi w regionie – tak wysoko uplasowały się Tychy w rankingu najzamożniejszych samorządów. Tychy oceniane były w kategorii miast na prawach powiatu.

Bezpieczne przejazdy dla rowerzystów na tyskich ulicach

04.08.09

Dla poprawy bezpieczeństwa na tyskich ulicach powstają oznaczone na czerwono przejazdy rowerowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×