Aktualności

Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie

01.09.10

Wydział Spraw społecznych i Zdrowia informuje o ofercie złożonej przez organizację pozarządową w trybie „małych grantów”.

Witaj szkoło!

01.09.10

Dziś, 1 września, w tyskiej szkole podstawowej nr 22, odbyło się uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego dla dzieci klas pierwszych, z udziałem prezydenta miasta, Andrzeja Dziuby, wiceprezydent ds społecznych, Darii Szczepańskiej oraz tyskich radnych i rodziców uczniów.

Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach

01.09.10

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tychach, w dniu 07 września br., będzie nieczynny. Wyjątkowo dział ten będzie pracował w dniu 08 września br. w godzinach od 7.30 do 15.30.

Jarmark Dożynkowy

01.09.10

W najbliższą niedzielę (5 IX) na placu Baczyńskiego odbędzie się Jarmark Dożynkowy. Zostaną zaprezentowane tegoroczne plony, będzie można kupić zdrową żywność i podziwiać „żywy ul”, który powstanie na jednym ze stoisk. Zostanie też wybrana najpiękniejsza korona dożynkowa.

Wrześniowe wystawy w MBP

01.09.10

Warto przypomnieć, że w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tychach działają galerie – Galeria w Bramie, Galeria Prowizorka i Galeria Ósemka. Liczne wystawy – fotografii, malarstwa, zbiorów książkowych – są prezentowane także w poszczególnych filiach. Zapraszamy do zwiedzania.

Mecz hokeja Polska - Francja w Tychach

30.08.10

W najbliższą środę, 1 września, o godzinie 18.00 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się mecz hokeja na lodzie pomiędzy drużynami Polski i Francji. Organizatorami meczu są: PZHL, GKS Tychy, MOSiR Tychy i UM Tychy.

Pomoc dla Bogatyni

30.08.10

Na ostatniej sesji Rady Miasta, tyscy radni jednogłośnie podjęli uchwałę o przekazaniu kwoty 30 tys złotych dla Bogatyni - miasta poszkodowanego w sierpniowej powodzi. Kwota w całości ma zostać przeznaczona na odbudowę zniszczonej infrastruktury.

Teatr Konesera

27.08.10

Teatr Konesera to przegląd mistrzowskich przedstawień, które będzie można obejrzeć w tyskim Teatrze Małym od września 2010 do czerwca 2011.

Film TYCHY 2 DYCHY

27.08.10

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta zaprezentowano film zrealizowany w ramach kampanii TYCHY 2 DYCHY. Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć czterominutowy, dynamiczny wideoklip, w którym wystąpili zaangażowani w kampanię tyscy dwudziestolatkowie.

Port Pieśni Pracy

25.08.10

W najbliższy weekend (28-29 VIII) zapraszamy na letnią edycję Festiwalu Port Pieśni Pracy. Jak zwykle zagrają najlepsze grupy szantowe. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. W ramach imprezy odbędzie się również Piknik Trzech Pokoleń.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×