Aktualności

Cree akustycznie

10.03.11

W piątek 11 marca, w Miejskim Centrum Kultury wystąpi zespół Cree. Tyska grupa zagra tym razem akustycznie.

Festiwal Tyskiej Nadziei

09.03.11

W czwartek 10 marca w Teatrze Małym odbędzie się Festiwal Tyskiej Nadziei. Wydarzenie organizowane jest przez tyskie Hospicjum im. św. Kaliksta. Festiwal rozpocznie się o 17.00.

Marcowy "Teatr Konesera"

09.03.11

W sobotę 12 marca w Teatrze Małym wystawiony zostanie spektakl "Kolacja na cztery ręce" Paula Barza. To kolejne spotkanie w ramach cyklu "Teatr Konesera".

Sześciolatek w szkole - konsultacje

08.03.11

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tychach prowadzi Dni Otwarte dla rodziców dzieci z rocznika 2005 w tyskich szkołach oraz w swojej siedzibie. Pracownicy poradni pomagają rodzicom ocenić przygotowanie 6-latków pod kątem rozpoczęcia nauki w szkole.

Walka o hokejowe mistrzostwo

07.03.11

Już dziś odbędzie się pierwszy mecz finału Mistrzostw Polski pomiędzy Comarch Cracovią, a GKS-em Tychy. Mecz zostanie rozegrany w Krakowie. W środę i czwartek (9,10 III) tyski GKS powalczy na Śląsku.

Tychy na pierwszym miejscu

07.03.11

W rankingu tygodnika „Wspólnota” Tychy plasują się na pierwszym miejscu. Ranking ten obrazuje zdolność samorządów do zadłużania się i odzwierciedla ich kondycję finansową.

Awaria sieci wodociągowej

04.03.11

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. informuje, że 2 marca br. została wstrzymana dostawa wody z wodociągu magistralnego GOCZA II. W związku z koniecznością przekierowania dostawy wody ze zbiornika Czaniec, okresowo w sieci miejskiej może pojawić się woda o obniżonej jakości.

Sobotni teatr dla najmłodszych

04.03.11

Teatr Mały serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na niezwykłe, bajkowe spotkanie. W sobotę 5 marca o 16.00 odbędzie się spektakl "Skarb Babuchy Burczymuchy".

Wizyta Francuskiej Federacji Piłki Nożnej

03.03.11

Dziś w Tychach gościliśmy delegację Federacji Francuskiej Piłki Nożnej (FFF). Wizyta odbyła się w związku ze staraniami Tychów o miano centrum pobytowego na Euro 2012.

Wystawy w Muzeum Miejskim

03.03.11

W Muzeum Miejskim możemy aktualnie zwiedzać trzy wystawy. Ekspozycje można oglądać do 23 marca. Wstęp do muzeum jest bezpłatny.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×