Aktualności

Inicjatywy lokalne - wstrzymany nabór wniosków

16.04.10

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich informuje, że nie będzie prowadzony nabór wniosków o realizację przedsięwzięć w trybie lokalnych inicjatyw.

Utrudnienia ruchu w Tychach - remont ul. Dmowskiego

16.04.10

Informujemy, że w związku z remontem nawierzchni wschodniej jezdni ulicy Dmowskiego w Tychach, na odcinku od al. Piłsudskiego (Rondo Lwowskie) do al. Jana Pawła II (Rondo Cassino), od piątku 16.04.2010 r. całkowicie zawiesza się obsługę przystanku "Tychy Dmowskiego" w kierunku ul. Roweckiego (w kierunku al. Piłsudskiego przystanek ten będzie obsługiwany bez zmian).

Muzeum zaprasza na kolejną wycieczkę

15.04.10

W sobotę 15 maja Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na wycieczkę Moszna, Góra św. Anny, Jemielnica.

Delegacja Miasta na uroczystościach żałobnych

15.04.10

W dniu dzisiejszym delegacja Miasta Tychy będzie brała udział, na zaproszenie Kancelarii Prezydenta RP, w uroczystościach żałobnych, które odbędą się przy trumnach Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego i Małżonki Prezydenta Marii Kaczyńskiej w godz. od 13.00 do 16.00. Przedstawiciele Miasta oddadzą hołd tragicznie zmarłej Parze Prezydenckiej, a także będą pełnili wartę honorową przy trumnach.

Wyjazd na uroczystości pogrzebowe

15.04.10

Urząd Miasta Tychy organizuje przejazd chętnych - mieszkańców zameldowanych w Tychach - na uroczystości pogrzebowe do Warszawy i powrót do Tychów.

„GRA O STAŻ W EUROPARLAMENCIE" – III EDYCJA

14.04.10

Spółka „MASTER” w Tychach pragnie zaprosić studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego „Gra o Staż w Europarlamencie – III EDYCJA” związanego z III Regionalnym Festiwalem Ekologicznym „EKO – MASTER” w Tychach.

Komunikat Muzeum Miejskiego w Tychach

12.04.10

Muzeum Miejskie w Tychach informuje, że w związku z żałobą narodową zaplanowana na 14 kwietnia "Środa ze Śląskiem" nie odbędzie się. Na spotkanie z Dominikiem Abłamowiczem zapraszamy 19 maja o godz. 17.00

Zmiana repertuaru w Teatrze Małym

12.04.10

W związku z tragedią w Smoleńsku i ogłoszoną żałobą narodową imprezy zaplanowane do niedzieli 18 kwietnia włącznie zostają odwołane.

Księga kondolencyjna - aktualizacja

12.04.10

Uprzejmie informujemy, iż Księga kondolencyjna, od sobotniego popołudnia wystawiona w Urzędzie Miasta Tychy, została przeniesiona z Urzędu Stanu Cywilnego do Biura Obsługi Klienta. Wszystkie osoby, które chcą dokonać wpisu w Księdze Kondolencyjnej mogą to zrobić codziennie, w okresie trwania żałoby narodowej, w godz. od 9.00 do 17.00.

Przypomnienie- uroczystość zbrodni katyńskich

12.04.10

13 kwietnia odbędą się w Tychach uroczystości obchodów 70. rocznicy mordu katyńskiego. Poniżej program obchodów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×