Aktualności

Hello Party

14.09.10

Piąta impreza z cyklu „Hello Party” odbędzie się w najbliższy piątek (17 IX) w tyskim klubie Baobab. Zapraszamy fanów reggae, ragga i dancehall.

Włoscy sportowcy w Tychach

14.09.10

Tychy będą gościć włoskich, niepełnosprawnych sportowców, uczestników Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Z ich udziałem odbędzie się sztafeta z ogniem olimpijskim ulicami miasta.

Tyski projekt w TVP1

14.09.10

Tyski projekt „Z nich jesteśmy dumni” zostanie omówiony jutro (15 IX) w porannym programie TVP1 „Kawa czy herbata”. Opowie o nim wiceprezydent ds. społecznych Daria Szczepańska.

Tychy po raz kolejny w czołówce

14.09.10

Tychy znalazły się na szóstym miejscu wśród najzamożniejszych powiatów grodzkich. Taką informację można odnaleźć w opublikowanym przez tygodnik „Wspólnota” rankingu.

"Żniwa wczoraj i dziś" w Muzeum Miejskim

10.09.10

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na kameralną wystawę „Żniwa wczoraj i dziś”, która powstała z okazji dożynek i była prezentowana podczas Jarmarku Dożynkowego na placu Baczyńskiego.

Pomnik przy Dębach Pamięci

10.09.10

W sąsiedztwie tyskiej parafii bł. Karoliny, przy tzw. Dębach Pamięci stanie pomnik upamiętniający ofiary zbrodni katyńskiej z 1940 roku i katastrofy smoleńskiej. W pracowni tyskiego architekta Grzegorza Ratajskiego powstał jego projekt.

Gra "Budujemy Nowe Tychy"

09.09.10

Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wezmą udział w organizowanej przez Muzeum Miejskie grze „Budujemy Nowe Tychy”, która odbędzie się w najbliższy piątek (10 IX) na terenie miasta.

Weekend w Teatrze Małym

09.09.10

Teatr Konesera to cykl przedstawień dla wymagającego widza. Pierwsze z nich – „Otello – czyli wariacje na temat” – zostanie wystawione na deskach Teatru Małego już w najbliższą sobotę (11 IX). Będzie to zarazem uroczyste otwarcie sezonu kulturalnego 2010/2011. W weekend w Teatrze Małym zagra także doskonały pianista Waldemar Malicki.

Współczesna rzeźba polska w Galerii "Obok"

09.09.10

Od jutra w Galerii „Obok” będzie można oglądać wystawę rzeźby polskiej – wybór z kolekcji Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku.

Konkurs i wycieczka Muzeum Miejskiego

09.09.10

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na wycieczkę organizowaną 11 września w ramach projektu "Pokażę ci Górny Śląsk" oraz do udziału w konkursie "Budowa Nowych Tychów w moich wspomnieniach”.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×