Aktualności

X Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych

16.06.10

Już po raz X Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Św. Faustyna w Tychach organizuje Festiwal Piosenki i Twórczości Osób Niepełnosprawnych, którego celem jest propagowanie i promocja twórczości osób niepełnosprawnych, spotkanie środowisk działających twórczo z osobami niepełnosprawnymi, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz umożliwienie wystąpienia na profesjonalnej scenie – co podnosi samoocenę oraz integrację środowiska osób niepełnosprawnych. Festiwal, który odbędzie się 17 czerwca, jest częścią Tyskiego Tygodnia Osób Niepełnosprawnych.

Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych

14.06.10

14 czerwca rozpoczyna się w Tychach Tydzień Godności Osób Niepełnosprawnych.

Święto Szlaku Zabytków Techniki – także w Tychach!

11.06.10

12 czerwca odbywa się Industriada – Święto Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Szlak ten tworzy ponad 30 obiektów o wyjątkowych walorach historycznych i architektonicznych. Jednym z nich jest Tyskie Browarium.

"Inkubator Społecznej Przedsiębiorczości”

11.06.10

W związku z uruchomieniem w Tychach Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości (dalej ISP) uroczyste otwarcie nastąpi w dniu 18 czerwca br. o godz. 9.00. w siedzibie ISP przy ul. Barona 30.

FINAŁ TURNIEJU "SZÓSTEK" PIŁKARSKICH

09.06.10

Na dzień 14 czerwca br. na terenach Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy w Tychach, przy ul. Andersa 22, zaplanowano finałowy turniej piłkarski przedstawicieli instytucji i przedsiębiorców Miasta Tychy.

Rocznica Christoforosa

08.06.10

4 czerwca odbyły się obchody dwudziestolecia Ośrodka Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży Christoforos, który działa przy parafii bł. Karoliny w Tychach.

50 lat wspólnie

04.06.10

Pary, które przeżyły wspólnie 50 lat otrzymały 2 czerwca w środę pamiątkowe medale nadane przez Prezydenta RP. Medalami odznaczono 23 pary, w Urzędzie Miasta zjawiło się 19 par.

Tychy wśród liderów najnowszego rankingu Forbesa

01.06.10

W tegorocznym rankingu miesięcznika Forbes, opublikowanym w kwietniu, Tychy znalazły się wśród liderów najdynamiczniej rozwijających się średnich miast.

Dzień dziecka z MZK

01.06.10

Z okazji dnia dziecka Miejski Zarząd Komunikacji wraz z Przedszkolem nr 9 w Tychach zorganizował wystawę prac własnoręcznie wykonanych przez dzieci uczęszczające do tyskich przedszkoli nr: 8, 9, 10 i 11. Tematem przewodnim wspólnego projektu jest "Szczęśliwe dziecko".

Szpital Miejski w Tychach - "Szpitalem z Uśmiechem"

01.06.10

Szpital Miejski w Tychach jest już "Szpitalem z Uśmiechem". Prezydent miasta Tychy Andrzej Dziuba i prezes firmy Sandvik Mining And Construction w Tychach odwiedzili Szpital Miejski w Tychach i "dokończyli" malowanie oddziału dziecięcego. Firma Sandvik, na Dzień Dziecka, przygotowała także dla wszystkich dzieci, pacjentów oddziału, niespodzianki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×