Aktualności

Chcesz działać, działaj! - konkursy dla NGO

26.11.08

Każda tyska organizacja pozarządowa, która za cel postawiła sobie pomoc mieszkańcom i przeciwdziałanie patologiom społecznym, może starać się o dofinansowanie swej działalności. Prezydent Tychów właśnie ogłosił konkursy ofert dla NGO.

Tyscy stypendyści Prezesa Rady Ministrów

26.11.08

Dwunastu najzdolniejszych tyskich uczniów ze szkół średnich otrzymało stypendia przyznane przez Prezes Rady Ministrów – Donalda Tuska. W uroczystości, która odbył się w Śląskich Technicznych Zakładach Naukowych w Katowicach, wzięła udział Zastępca Prezydenta ds. społecznych Daria Szczepańska.

Pisanie w dobrym TTONie

25.11.08

Młodzi Tyszanie udowodnili, jak silna jest w nich chęć poznania tajników „Twórczego Pisania”. Do udziału w warsztatach zorganizowanych w ramach Targów Twórczości Osób Niepełnosprawnych, zgłosiło się tak wielu chętnych, że trzeba było stworzyć specjalną listę rezerwową.

Pierwszy odcinek nowej kanalizacji w Tychach przekazany do użytkowania

24.11.08

W dzielnicy Jaroszowice w Tychach oddano 4 km nowej kanalizacji do użytkowania.Tym samym pierwsi tyszanie mogą rozpocząć podłączanie swoich domów do nowoczesnej sieci kanalizacyjnej.

Prezydent Tychów z Tych najlepszych

24.11.08

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba znalazł się w pierwszej 15. najwyżej ocenionych prezydentów miast Polski.

Akcja Zima w Tychach

22.11.08

986 to bezpłatny numer nie tylko do Straży Miejskiej ale i Miejskiego Ośrodka Dyspozycyjnego, który kontroluje i koordynuje działania Akcji Zima.

Sztuka Tadeusza Kantora w Tychach

20.11.08

9 grudnia 2008 roku o godz. 16.00 w Muzeum Miejskim w Tychach otwarta zostanie wystawa „Tadeusz Kantor. Epoka chłopca”.

Dzień Otwarty w Hospicjum

20.11.08

Wolontariusze oraz pracownicy tyskiego Hospicjum im. św. Kaliksta I, zapraszają na dzień otwarty. Siedziba placówki przy ul. Nałkowskiej 19, będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 23 listopada 2008 r., między godziną 12.00 a 17.00.

Mikołajkowy sprint

20.11.08

Na zakończenie sezonu Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na zawody, które odbędą się 7 grudnia, na Torze Fiat Auto Poland, przy ul. Oświęcimskiej.

Segregacja śmieci – wymysł czy konieczność

18.11.08

O tym, jak płacić mniej za śmieci i jednocześnie dbać o środowisko naturalne, będzie można podyskutować podczas seminarium zorganizowanego w środę, 19 listopada, w Urzędzie Miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×