Aktualności

Tychy oficjalnie Miastem - Gospodarzem Mistrzostw Świata

13.09.18

Chodzi o Mistrzostwa Świata FIFA U20, które w połowie 2019 roku odbędą się w Polsce. W związku z tą imprezą, 12 i 13 września przedstawiciele FIFA, w towarzystwie Lokalnego Komitetu Organizacyjnego przy Polskim Związku Piłki Nożnej odwiedzili Tychy.

Czy droga żywność jest lepsza? Odpowie dietetyk

12.09.18

15 września o godzinie 10.30 w Sali Szkoły Rodzenia Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez odbędą się bezpłatne warsztaty dietetyczne z czytania etykiet produktów żywnościowych oraz zdrowych zakupów.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

11.09.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu i Śląskiej Jesieni Gitarowej.

Inauguracja Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego

10.09.18

Interesujące spotkanie z tyskimi liderami, społecznikami, wolontariuszami! Burzliwa dyskusja o mieście! Ciekawa zabawa - wspólne malowanie muralu! To czeka na uczestników debaty „Aktywność w Tychach się opłaca”

Głosuj na projekty w budżecie partycypacyjnym Razem Tychy

06.09.18

Wszyscy mieszkańcy Tychów, niezależnie od wieku, mogą wziąć udział w głosowaniu w ramach V edycji tyskiego budżetu partycypacyjnego i zadecydować o kierunku rozwoju miasta! Pod głosowanie poddanych zostanie 114 projektów. Głosowanie rusza w piątek 7 września!

Lekkoatletyczne fotografie i pamiątki poszukiwane

06.09.18

28 września Tyska Galeria Sportu – Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach organizuje kolejne spotkanie w cyklu „Oblicza tyskiego sportu” – „Wokół bieżni, skoczni i rzutni”, na które zaprasza wszystkie pokolenia tyskich zawodników, uprawiających biegi, skoki i rzuty.

Młodzieżowy Budżet Partycypacyjny rusza w Tychach

05.09.18

30 tysięcy złotych – tyle będzie miała do dyspozycji tyska młodzież w ramach pilotażowego projektu Młodzieżowego Budżetu Partycypacyjnego, który rusza w Tychach. Do 10 września szkoły mogą zgłaszać chęć udziału w projekcie.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

04.09.18

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić dzisiaj (4.09) w województwie śląskim. Ostrzeżenie obowiązuje przez cały dzień.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

04.09.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o V edycji tyskiego budżetu partycypacyjnego. Głosowanie na wybrane projekty zgłoszone w jego ramach rusza w najbliższy piątek, 7 września.

Dzień Bezpieczeństwa 2018

03.09.18

W najbliższą sobotę, 8 września zapraszamy na Dzień Bezpieczeństwa na parking przy Gemini Park Tychy, gdzie odbędzie się coroczne wydarzenie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To także prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×