Aktualności

Wizyta młodzieży z Niemiec w Tychach

05.06.08

Młodzi Niemcy z Berlina Marzahn-Hellersdorf będą gościć od 8-14 czerwca w Tychach.

Przedstawiciele PKOl w Tychach

04.06.08

Dziś w Tychach gościli przedstawiciele Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Ich wizyta związana jest z IX Zimowym Olimpijskim Festiwalem Młodzieży Europy Śląsk-Beskidy 2009, który odbędzie się m.in.w Tychach.

Jak pomagać ludziom przewlekle chorym - otwarta konferencja w UM Tychy

03.06.08

Jak zapobiegać nowotworom, jak pomagać osobom chorym na raka tego między innymi bedą mogli dowiedzieć się uczestnicy otwartej konferencji, która już 18 czerwca o godzinie 10.00 rozpocznie się w Urzędzie Miasta Tychy.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

02.06.08

W związku z budową w Tychach kanalizacji w ramach projektu „Gospodarka ściekowa w Tychach” na terenie miasta w najbliższych dniach będą występowały utrudnienia komunikacyjne.

Aukcja dzieł sztuki na rzecz Hospicjum

02.06.08

30 maja 2008 r. w Myśliwskim Zameczku w Promnicach z okazji Gali Tyskiego Lidera Przedsiębiorczości Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach odbyła się zorganizowana przez Izbę aukcja dzieł sztuki na rzecz budowy Domu Hospicyjnego w Tychach.

W 360 stopni dookoła Tychów!

30.05.08

Od niedawna Tychy można podziwiać w pełnym wymiarze. Na naszej stronie internetowej pod hasłem "wirtualne wycieczki" umieszczone zostały wirtualne panoramy, które pozwalają na obejrzenie charakterystycznych w mieście ulic i obiektów w 360o w poziomie i 180 o w pionie.

Rozczytane Tychy

27.05.08

Od przyszłego tygodnia całe Tychy będą rozczytane. Rozpoczyna się VII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom.

Kolejne etapy budowy kanalizacji

26.05.08

Budowa kanalizacji w dzielnicach obrzeżnych wchodzi w kolejne etapy. W związku z zaawansowanymi pracami mogą nastąpić utrudnienia na drogach.

Dni Rodziny w Tychach

26.05.08

Parafia Świętego Jana Chrzciciela zaprasza 27-29 maja na prelekcje i warsztaty.

Noc w tyskim muzeum

23.05.08

Spotkania z twórcami ludowymi, pokaz walk rycerzy, koncert Zespołu Muzyki Dawnej - to wszystko czeka na zwiedzających Tyskie Muzeum Nocą.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...