Aktualności

Związek Metropolitalny – konsultacje

12.04.17

We wtorek, 11 kwietnia, Rada Miasta Tychy przyjęła uchwałę o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami, dotyczących wejścia miasta Tychy w skład tworzonego na terenie woj. śląskiego związku metropolitalnego. Serdecznie zapraszamy do udziału w konsultacjach i oddania swojego głosu w tej sprawie.

Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie zjadliwej grypy ptaków

11.04.17

Dnia 6 kwietnia 2017 roku weszło w życie Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnia 2017 roku w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U.z2016r. poz. 722).

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

11.04.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o inwestycjach drogowych zaplanowanych na ten rok w Tychach.

Stacje napraw rowerów stanęły w Tychach

06.04.17

Po zimowej przerwie mieszkańcy znów mogą skorzystać z ośmiu bezpłatnych, samoobsługowych stacji naprawy rowerów, które w ubiegłym roku po raz pierwszy oddano do dyspozycji tyszanom. Pomysł się spodobał i w tym roku uruchomiono trzy dodatkowe stacje.

Ostrzeżenie meteorologiczne przed burzami z gradem

05.04.17

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które mogą wystąpić w województwie śląskim dzisiaj (5 kwietnia) w godzinach 14-22.

Bezpłatne porady i wykłady w Centrum Zdrowia Psychicznego

05.04.17

W najbliższą sobotę, 8 kwietnia, w Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy odbędzie się „Biała Sobota”. W jej ramach odbędą się bezpłatne konsultacje oraz wykłady na temat zdrowia psychicznego i prawidłowych relacji rodzinnych.

Trzecie konsultacje ws. ul. Katowickiej, rzeki Mlecznej, ul. Pod Lasem i Zwierzynieckiej - etap I

04.04.17

Informacja o trzecim wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulicy Katowickiej, rzeki Mlecznej, kompleksu leśnego oraz ulicy Pod Lasem i Zwierzynieckiej w Tychach – etap I.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

04.04.17

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można przeczytać m.in. o darmowych autobusach na Paprocany, które będą kursowały od 10 czerwca do 27 sierpnia br. oraz planowanej termomodernizacji osiedla Osada.

Kolejne konsultacje dot. rejonu ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach

04.04.17

Informacja o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu i dyskusji publicznej nad projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: ul. Serdecznej, Potoku Tyskiego i linii kolejowej w Tychach.

Dzień Świadomości Autyzmu w Tychach

31.03.17

Tychy podobnie jak i inne miasta w Polsce przyłączają się do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W sobotę 1 kwietnia w Przedszkolu nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach przy ul. Hubala 7 odbędą się bezpłatne konsultacje specjalistyczne dla dzieci i rodziców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...