Aktualności

Jarmark Bożonarodzeniowy - wynajem domków

02.11.18

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza do składania wniosków na wynajem domków podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który w tym roku odbędzie się w dniach 14-16 grudnia na Placu Baczyńskiego.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

30.10.18

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" opublikowaliśmy m.in. informacje dotyczące komunikacji miejskiej w okresie Wszystkich Świętych.

Udany sezon Tyskiego Roweru Miejskiego

29.10.18

W środę, 31 października, kończy się sezon Tyskiego Roweru Miejskiego. Przez ponad pięć miesięcy tyszanie wypożyczyli rowery przeszło 22 tysiące razy! W systemie zarejestrowanych jest aż 6 tysięcy osób.

Akcja zima - pomoc dla bezdomnych

26.10.18

Śląski Urząd Wojewódzki informuje, że podczas nadchodzącej zimy funkcjonować będzie bezpłatny, trzycyfrowy numer telefonu 987 pod którym od 1 listopada br. można uzyskać informację o możliwości pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia dla osób bezdomnych na terenie województwa śląskiego.

1 listopada – darmowa komunikacja i zmiany w organizacji ruchu

25.10.18

W tym roku pasażerowie komunikacji miejskiej w Tychach po raz kolejny będą mogli korzystać z niej we Wszystkich Świętych za darmo. Zarządzenie w tej sprawie Andrzej Dziuba – prezydent Tychów podpisał 9 października ubiegłego roku.

PONE – nabór wniosków na 2019 r. w zakresie termomodernizacji

24.10.18

W listopadzie rozpoczyna się nabór wniosków do IV etapu Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Tychach. Program obejmuje termomodernizację jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Trwa plebiscyt na tytuł Absolwenta XXI wieku

24.10.18

Do 30 listopada trwa głosowanie w plebiscycie na Absolwenta XXI wieku. O tytuł walczy ponad setka pretendentów - Justyna Kowalczyk, podróżnik Grzegorz Gawlik, Jacek Stachursky. Wśród kandydatów znaleźli się także tyszanie - Marek Grela i Artur Małek.

Wyniki wyborów samorządowych w Tychach

23.10.18

Frekwencja w Tychach w niedzielnych wyborach samorządowych wyniosła 51,66 procent. Andrzej Dziuba prezydentem kolejnej kadencji.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

23.10.18

Uwaga - wydano ostrzeżenia meteorologiczne przed silnym wiatrem, który może pojawić się w woj. śląskim od g. 17 dnia 23 października do g. 18 dnia 24 października br.

Spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020

23.10.18

W czwartek 25 października br. zapraszamy do Pasażu Kultury Andromeda o g. 17 na spotkanie dotyczące budżetu partycypacyjnego Razem Tychy 2020.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×