Sport

Oddaj krew i odbierz bilet na mecz

12.04.16

Kibice GKS Tychy znów przeleją krew w bardzo słusznej sprawie. GKS Tychy, Stowarzyszenie Tyski-Fan oraz Kibice Razem wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przeprowadzą akcję w bardzo szczytnym celu. Fani tyskiego klubu po raz kolejny oddadzą krew.

Przedstawiciele UEFA z wizytą w Tychach

11.04.16

W piątek, 8 kwietnia, odbyła się kolejna wizyta przedstawicieli UEFA i PZPN dotycząca przygotowań naszego miasta do organizacji Turnieju Finałowego Mistrzostw Europy do lat 21 w Piłce Nożnej w 2017 roku.

Pierwszy domowy mecz rundy wiosennej na Stadionie Miejskim Tychy

16.03.16

Zapraszamy na pierwszy domowy mecz piłkarzy GKS Tychy. Tyszanie rozegrają go już w najbliższą sobotę, 19 marca, o godz. 12.30 z Puszczą Niepołomice, inaugurując tym samym rundę wiosenną na Stadionie Miejskim Tychy.

Tyskie Laury Sportowe wręczone

03.03.16

Wczoraj, 2 marca, na Stadionie Miejskim w Tychach odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt „Tyskie Laury Sportowe”. Statuetki otrzymało dziesięcioro najpopularniejszych tyskich sportowców 2015 r.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w pływaniu - Sprint Dzieci

02.02.16

W sobotę, 6 lutego na Krytej Pływalni w Tychach odbędą się Mistrzostwa Miasta Amatorów w pływaniu - Sprint Dzieci. W mistrzostwach mogą wziąć udział dzieci mieszkające lub uczące się w Tychach - urodzone w 2005, 2006 roku i młodsze.

Stadion Miejski w Tychach nominowany do Stadionu Roku 2015

21.01.16

Stadion Miejski Tychy znalazł się w gronie dwudziestu dwóch nominowanych aren piłkarskich z całego świata. O zwycięstwie zdecyduje głosowanie internautów.

Lodowisko pod Żyrafą nieczynne do odwołania

12.01.16

Ze względu na usterkę agregatu chłodzącego i wysokie temperatury, lodowisko sezonowe pod Żyrafą jest nieczynne do odwołania.

Hokej z Gwiazdami

07.01.16

W sobotę, 16 stycznia, o godz. 17 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się kolejna edycja Hokeja z Gwiazdami - charytatywnego meczu wspierającego Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Tychy miastem-gospodarzem UEFA EURO U21 w 2017 roku!

30.12.15

To jest już przesądzone - Tychy wraz z otwartym w tym roku Stadionem Miejskim będą jednym z sześciu miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21, które odbędą się w 2017 roku!

Ślizgawki w Święta i Nowy Rok

22.12.15

MOSiR Tychy informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym lodowiska sezonowe w Tychach będą udostępniane według następującego grafiku:

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×